Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A cukor és a szellemek....

A cukor és a szellemek. Szerintetek igaz az, hogy ha egy tányérba cukrot terítünk és, ha ott hagyjuk az üres lakásban, akkor esetleg odavonzza a szellemeket és a cukorba rajzolt ábrákkal tudnak nekünk üzenni?

Figyelt kérdés
Volt már többször is "szellemjárás" nálunk, egy ismerős szakember küldte el őket, de nem zaklatnám addig, amíg meg nem bizonyosodok, hogy tényleg megint ott vannak.
2012. jan. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%
:D gratulálok, tiéd a nap eddigi leghülyébb kérdése:D
2012. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Sztem mézzel kell őket előcsalogatni.
2012. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Jó volna, ha olyan is válaszolna, aki jártas is a témában. A neten nem találtam erről semmit, gondoltam, hogy itt megkérdezem.
2012. jan. 24. 13:32
 4/43 anonim ***** válasza:
97%

3 - hát úgy tűnik, kedves Kérdező, Te tudsz erről a legtöbbet itt, a neten. Majd mesélj, mit tapasztaltál.

"A cukor és a szellemek"

- ez olyan aranyos, mint egy kis rajzfilm címe.

2012. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább édesítőszert javasolnék. A sok cukortól a szellemek cukorbetegek lesznek és meghalnak.
2012. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%
Inkább egy ceruzát hagyjál nekik az asztalon.a cukrot még végén felzabálják és csúnyán meghíznak.Egyébként is, van amelyik nem szereti a cukrot, az ő kedvükért azért egy kolbász is maradjon az asztalon.
2012. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Tudod mit? Kenj be egy kolbászt mézzel és hempergesd meg párszor cukorban. Imádni fogják.
2012. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Polemizálnék az 5-sel. Igaz, hogy a cukortól meghízhatnak a szellemek, kihizzák a lepedőt, de az édesítőszer MÉREG! A méz a legjobb, más szempontból is: abba beleragadnak, és ott is maradnak megfigyelésre.
2012. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Antimod ***** válasza:

"de nem zaklatnám addig, amíg meg nem bizonyosodok, hogy tényleg megint ott vannak."


Nem zaklatod. Tedd csak ki nyugodtan. Egyébként honnan tudod, mikor vannak ott és mikor nem? Kíváncsian várom az eredményt.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Nem poénnak szántam, de vicc lett belőle. Jó, már nekem is vicces így visszaolvasva. Régebben hallottam erről, de az lesz a legjobb, ha kipróbálom...

Majd beszámolok.

2012. jan. 24. 14:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!