Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én és a barátnőm ugyan arról...

Cérnácskah kérdése:

Én és a barátnőm ugyan arról a személyről álmodtunk. Valaki megtudná fejteni az álmainkat? Vagy egy jó linket küldene álomfejtésről?

Figyelt kérdés

Az én álmom: Egy volt barátnőm (akivel 1 hónapja nem beszéltem már, és szinte gyűlöl) lejött a városomba azért hogy lásson, egy másik barátom segítségével ide is talált. Előtte egy törikönyvet találtam az asztalomon amelyben a megjelölt oldalakon az én és a volt barátnőm kedvenc "lénye" volt. Ezután msn-en írta hogy hiányzom neki majd mikor megérkezett taxival, kiugrottam az ablakon és felé igyekeztem, mire ő nevetve elrohant és kergetőzni kezdtünk, majd mikor megállt, kézen fogott és annyit mondott "Nem engedem hogy ismét közénk álljon. Párbajra hívom"

Barátnőm álma: Ugyan ez a lány vonattal le jött a városunkba. Az álló vonat lépcsőjén állt a lány és a kezét nyújtotta,a mit nem akartam megfogni. Majd később álmomban járni kezdtünk.


2012. febr. 22. 12:22
 1/4 anonim válasza:
hm
2012. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álom lényege, hogy vágytok egymásra.
2012. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valóban?:O

Az a baj hogy nem érzek az álombéli lány iránt semmit. Húgom ként szeretem. Tudom hogy fura, meg minden de nagyon idegesít ez az álom :S

2012. febr. 22. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
"A barátnőm és én..."
2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!