Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent foggal álmodni?...

Mit jelent foggal álmodni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Álmomban elmentem a fogorvoshoz és megszámolta mennyit kell tömmni aztán láttam az injekciós tűt is. de én kértem hogy altatásban csinálják meg.Megtörtént a "műtét" felébredtem az altatásból és tökéletesre csinálta a fogam csak kicsit zsibbadt a szám.


A valóságban épp beszéltük hogy megyek fogorvoshoz mert kiesett 1 tömésem. Összefügg ezzel vagy valami rosszat jelent ez az álom? Esetleg jó?

Aki ért hozzá csak az válaszoljon.Köszi


2012. febr. 23. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz nem látni az összefüggést. Nem kell mindig mögöttes tartalmat keresni az álmokban.
2012. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokszor álmodunk azzal, ami éppen foglalkoztat.
2012. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) :) :)
2012. febr. 23. 08:33
 4/9 anonim ***** válasza:
fog az álmos könyv szerint, valami nehézséget hoz. De lehet, hogy még éjszaka is a fogorvostól való félelemmel foglalkozol.
2012. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A fog az állomban rosszat jelent. Az én párom az édesapám halála elött, folyamatossan azt álmodta, hogy a fogai közül hajszálakat huzkod ki. Utánnanéztem az állom értelmezésének, és azt jelenti, betegség, vagy közeli hozzátartozo halála, sajnos be is jött, az édesapám hirtelen meghalt.
2012. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább a felélem, mert van egy rossz élményem fogorvossal kapcsolatban...:(
2012. febr. 23. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Az lesz az, biztos, félsz a fogorvostól és ez jelenik meg álmaidban.
2012. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos felenk foggal almodni nem jot jelent...pontosabban halalt.
2012. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint ez körzetileg van beosztva? :D
2012. márc. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!