Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez csak véletlen egybeesés...

Ez csak véletlen egybeesés lenne? Fúrcsa mert olyan mintha az életem ezen területe párhuzamosan futna ezzel az álom sorozattal.

Figyelt kérdés

Amit álmodok:

ugy kezdődőtt h azt álmodtam h megyek egy lányután de akárhogy sietek mindig egy lépéssel előttem megy(tudom ki volt az de egyszerűen nem tudtam az arcát megnézni)

köv. álom a villamoson velem szemben ül de az arcát egyszerűen nem látom

köv.. álom nem emlékszem rá pontosan de itt láttam meg az arcát és kezdtem vele komolyabban beszélgetni.

utolsó álmomban már teljesen jól elvoltunk és már majdnem ugy nézett ki az egész mintha egy pá lennénk.


a valóságban ismerem őt de nem sokat beszélgettünk régen ám idő közben sokkal jobban közeledtünk egymáshoz ám mostanában megszakadni látszik a kapcsolat.

Én látok némi párhuzamot e között.

Vagy rosszul látom?


2012. febr. 27. 06:58
1 2
 11/11 Babi néni xD válasza:
Csernus válaszol : Amit te látsz az a fejedben megjelenő illúzió a legbelsőbb vágyaidról amikről a tudatod nem szeretne tudomást venni de mégis valahogy a tudtodra szeretné adni.
2012. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!