Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen visszatérő álmom, hogy megcsalom a páromat. Miért történik ez?

Figyelt kérdés
A legtöbb esetben az álomban úgy csalom meg a páromat, hogy nem fogom fel, amit csinálok. Például álmomban megcsókol valaki, én visszacsókolok. Aztán amikor rájövök, mi történt, szörnyű bűntudatom van. Volt, amikor ilyenkor felébredtem, de a leggyakrabban valahogy mégis rájövök még az álmomban, hogy ez nem valóság és akkor megnyugszom. De olyan is volt már, hogy az álomban nem tudtam eldönteni, hogy most ez valóban megtörtént, vagy csak álmodtam. Ilyenkor reggel mindig rettenetesen érzem magam, és nem értem, miért van ez! Nem csalnám meg soha a páromat, szeretem őt. Két éves kapcsolatban élek vele, és jól érezzük magunkat együtt. Úgy gondolom, nincs alapja ennek, de mégis újra és újra megtörténik. Mintha attól félnék, hogy saját akaratom ellenére csalom meg, pedig ilyen nem létezik. Mit gondoltok, mi lehet az oka ennek az álomnak?
2010. máj. 28. 11:30
 1/5 Réti bubuzér ***** válasza:
2%
Ez Isten bosszúja a házasság előtti szex miatt! El fogtok kárhozni! MINDANNYIAN! CSAK JÉZUS KIVÁLASZTOTT 999 APOSTOLA FOG ÜDVÖZÜLNI!
2010. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem tudod hogy ez miért van? Elfojtod a vágyaidat, és így jönnek ki. Ennyi. próbáld meg feldobni a "házas életet" a fiúddal! :D Akárhogy. Akár mások bevonásával is. Lehet hogy a pasidnak is tetszene, mert ő rá is átragadhat az a feszültség ami benned van és lehet hogy érzi is de így feloldódna. :P
2010. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán kíváncsi vagy még a "nagyvilágra", ha nem lenne párod, szívesen kipróbálnád még másokkal is, de ez természetes. Ez még nem jelenti, hogy nem szereted a párodat. Esetleg olyan módon csalod meg, ahogy vele még nem csináltátok, és ez csak azt tükrözi, hogy szeretnél olyan módon dolgokat művelni. Gondolok itt arra, hogy mondjuk egy olyan pózban, ahogy vele még nem, vagy olyan helyen csókolózol, ahol vele még nem, ezek azt mutathatják, hogy azt szívesen kipróbálnád. Néha én is álmodok ilyesmit, nem kell megijedni tőle, szerintem ez mindenkivel előfordul ;)
2010. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Basszus, meg szeretnek ismerni ilyen hu teremtest! Gondolom lany vagy, a fiuk nem bosszankodnanak egy ilyen alom miatt...
2010. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehetséges, hogy tényleg egy kis változatosságra lenne szükségem a nemi életünk terén, de semmiképpen nem vonnék be másokat, mert az számomra nem fér bele. Sőt én már arra is gondoltam, hogy a mennyiséggel vannak gondok. De számomra kissé kellemetlen, hogy lány létemre nagyobbak az igényeim ... Amúgy köszi a bókot 11:37-es válaszadó :) Akinek még van más ötlete, kérem írjon!
2010. máj. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!