Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindenkiben benne van a jóslás?

Mindenkiben benne van a jóslás?

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam, hogy a pozsonyi reptéren a fémdetektoros kapu felé megyek, amiről tudtam hogy pittyegni fog ha átmegyek alatta. Tényleg ez volt, elindultam felé és sípolt, de kiderült hogy a vekkerem volt. Az elmém tudta hogy csörögni fog az óra? Ez egy pici jóslás volt?
2012. márc. 6. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet véletlen egybeesés.


Az is lehet, hogy már csörgött az órád előtte is, és összekeveredett az álmoddal, majd miután átmentél alatta fel is ébredtél rá.


Jóslás nem létezik, sokféle válasz lehet a kérdésedre, ezek voltak a legvalószínűbben.


Esetleg a tudatalattid tudta, hogy nemsokára ébreszt az órád, és felkészült rá.

2012. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

OMG...

Köztudott jelenség, hogy az agy a külső zajforrásokat hajlamos beleépíteni az álmodba. Elkezd csörögni az óra, erre az álmodban megjelenik valami ilyesmi hang. Az előtörténet meg pár másodperc alatt kirajzolódik, nincs ebben az égvilágon semmi misztikus...

2012. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vespana ***** válasza:
Az életben soha semmi sem történik véletlenül mindennek oka és okozata van de ha a kérdés már létezik a válasz is pontosan ott van és a saját kérdéseidre a választ senki más nem tudja jobban mint te magad! :)
2012. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, de mindenkiben megvan a jövő alakításának képessége
2012. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem is csak az óra csörgést építetted be, ennyi nem kell mindenhol glóriákat és angyalokat látni. :)

Amúgy benned is meg van a jóslás képessége, ne aggódj!!

2012. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kêrdéseket
2012. márc. 7. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A jóslás képessége a mesékben létezik.
2012. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!