Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy érdekes álom :D Mi a fene...

Egy érdekes álom :D Mi a fene lehet ez? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan álmom volt a múlt éjjel, amit részben már (1-2 elemét) korábban is megálmodtam, ám nem tudom, hogy van-e valamilyen jelentősége, illetve, hogy miért álmodom ezt.


Tehát az egész úgy kezdődött, hogy otthon rendezgettem a szobám, és rengeteg (5-10) telefont találtam a fiókokban. Ezek közül egy LG Optimus (fekete színben, ha megtalálom


igazából is akkor eladó :D) volt az egyetlen ami normális állapotban volt. Gondoltam eladom. A következő képkockában Xavier professzorral beszélgettem már, aki rám is


ilyesztett indokolatlanul, egy, a már a filmekben megszokott "hirtelen felémfordulással" ugyanis háttal ült nekem. Nos ezek után, elhagyva a "búvóhelyét" tisztelt Xavier


professzornak, forcsa dolgokat láttam az utcán. Nagyon gyorsan zajlott le a dolog, de amit láttam, hogy egy hatalmas felhőkarcolón kb 10szeres nagyításban az Alien és a


Predator harcot vív, majd egy hatalmas árny átugrik fölöttem egyik házról a másikra. Hozzáteszem eközben én is házról házra ugráltam, majd ezt kiáltottam "Evacuation" és


váltott a kép. Egy házban voltam, ahol egy férfi festette a falakat (felül fehérre, egy fekete csíkkal elválasztva alul narancssárgára) aztán én kerültem a férfi helyébe és


folytattam a festést. Bejött a házban pár perccel később egy anya a gyermekével, valamint még 2-3 ember köztük egy nővel. A gyermek lefeküdt az ágyra (kislány), és a helyébe


kerültem magyarul rögtön én voltam a kislány. Az "anyám" fölémhajolt és kinyitotta a száját (aki látta ad Odaátot ismerős lehet neki belőle) és ilyen hihetetlenül sok és éles


"körfogazat" köszönt vissza rám, miközben "anyám" nyugtató szavakkal csitított, holott egyáltalán nem voltam mégcsak ideges sem. Eztán mint az Alien hirtelen mozdulatokkal


csapkodott felém, de visszatartottam, majd így szóltam: "Please NO". Erre a mellette álló hölgy a következőt mondta: "Hát igen, a gyermeki pillantás a legerősebb fegyver".


Majd drága szeretett "anyám" beleharapott többször az arcomba és végzett velem.


Szép kis álom :D

Várom az ötleteket, legyen az bármilyen, de aki komolyan gondolja a mondandóját, az tüntesse fel :DD

Köszike :D


2012. márc. 10. 13:38
 1/4 yossarian44 ***** válasza:
Aztabüdöskuurva! Hát ez nem semmi. Olyan Leviathanos fogazata volt, vagy a vámpíros baráti fogsor? :D
2012. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leviathanos inkább :D A tipikus körfogsor úgy a semmiből :D Nem is értem hogy fért el a szájában :D
2012. márc. 11. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:

húúúúúh!!!!!ez igen!!! de álmok ellen phsziologust kell alkalmazni

most nem azt mondom, h bolnd vagy, de ha szeretnél megszabadulni tőle....

2012. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez azt jelenti, hogy túl sok filmet nézel
2012. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!