Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zavaros álmok. Kérdőjel?

Zavaros álmok. Kérdőjel?

Figyelt kérdés

azt álmodtam, hogy lementem a tanulmányi osztályra diákérvényesítő matricát kérni. a családommal mentem, a tengerben kellett elúszni egy cölöpökön álló ház mellett, ahol egy olyan család lakott, akikkel 15 éve összevesztünk.

szóval elúsztunk egy másik cölöpházba, ahol nagyon sok titkos ajtón kellett keresztülmenni a szekrényeken, és végül eljutottunk egy szobába, ahol náci tisztek voltak (angolul beszéltek), köztük taylor swift. de közben neptunon jött egy üzenet, hogy a tanulmányi osztályon kedvezményes áron mérnek vörös- és fehérbort, és fa vályúkból elkezdtek a náci tisztek bort mérni, meg kibújt az egyik nagy ládából egy meztelen nő, egy levágott fejjel a kezében. (minden bizonnyal a mester és margarita napokban történő, feszített tempóban való elolvasása miatt.) a meztelen nő összeveszett taylor swifttel, közben kinéztem az ablakon, és az általános iskola alsó osztályos termemből látszó kilátást láttam.


2012. márc. 10. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:

mostanában minden álmomban szerepel víz, úszás.

(nem, egyszer sem pisiltem még be)

2012. márc. 10. 22:50
 2/4 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy lány vagy?
2012. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20/L
2012. márc. 11. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDD ilyet fszságot is csak te tudsz álmodni... hülye...
2013. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!