Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a világ végét?

Megálmodtam a világ végét?

Figyelt kérdés

Ma egy elég érdekes álmom volt. És az az ijesztő, hogy rajtam kívül még több ember is ezt álmodta korábban, ahogy olvasgattam a neten és itt, kommentekben. Nekem is az volt, hogy az ég pirosabb lett a nap közeledett és egyre melegebb lett a földön. Mindezt hangos dörejek tarkították.


És mindez és a maja jóslatok, tudósok által 2012. év végére jósolt nagyobb napkitörés, egyre több katasztrófa, gazdasági válság, szegénység csak illúzió lenne? A vulkánok kezdenek aktivizálódni, időjárás is kezd kiszámíthatatlan lenni.


Szerintem csak nem tudnánk felfogni, hogy hamarosan vége mindenek, hiszen ha elhinnénk talán ott helyben meghalnánk, mert nem tudnánk feldolgozni és ezért olyan mélyen elnyomjuk, ahogy csak lehet. Elvégre a túlélésért való ösztön megvan minden lényben.


2012. jan. 18. 14:02
1 2 3
 1/25 horrendas ambages ca ***** válasza:
Lehet.De a filmek is kihathatnak erre,még jó hogy sokan álmodják,mivel ez gyakori és foglalkoztatott téma,mint pl a zuhanás álmodban.Csak most ez van.
2012. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes feltevés igen. Meg ha nem lett volna ez a felhajtás lehet nem is lenne világvége. De a sok-sok tudatba beivódik ennek az évnek a folyamán és szerintem már magunk miatt lesz világvége. Mert nem hiszünk abban, hogy nem lesz. És gondolom kihat az univerzumra és magunka pusztítjuk el.
2012. jan. 18. 14:09
 3/25 anonim ***** válasza:

"egyre több katasztrófa, gazdasági válság, szegénység csak illúzió lenne? A vulkánok kezdenek aktivizálódni, időjárás is kezd kiszámíthatatlan lenni."

egyre több katasztrófa: hülyeség

gazdasági válság, politikai helyzet, szegénység/nyomor: volt már rosszabb

vulkánok kezdenek aktivizálódni: igen? eddig is egy csomó aktív volt...na és?

időjárás is kezd kiszámíthatatlan lenni: mindig is az volt


megemlíteném a pólusváltást. nézz utána mik a hatásai és megnyugtatlak, ez egy természetes folyamat, csak még a média nem kapta fel, így nem rémítgetik egymást ezzel az emberek

2012. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Épp ezaz hogy a legtöbb ember nem akarja elnyomni magában a világvége gondolatát, elvégre sokan ezzel foglalkoznak ahogy te is. Gondolom az álmod nem látomás, csupán előjött mert valójában félsz ettől a dologtól.


Ezenkívül én elhiszem hogy lesz valami változás a földön, de nem a maja naptár miatt. (És nem kell félni világvége sem lesz.)

2012. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nem kötözködni akarok, de abban kijavítanálak hogy a maják egyáltalán nem jósoltak világvégét. van valami 2012re jósolva, de ezt egy kőtáblán találták aminek a jóslat része el van mosódva szóval csak az évszám látszik. a sok okos pedig ebből következtette ki hogy "az tuti világvége", de nem valószínű ugyanis ugyanezen a táblán 2040re is jósoltak valamit, márpedig ha lesz valami 2040ben akkor nem lehet most világvége
2012. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az időjárás mindig kiszámíthatatlan, mióta világ a világ tulajdonképpen gazdasági válság van. A nap nem közeleg a föld felé, hisz a nap nem hagyja el a helyét. Szegények voltak, vannak, lesznek. Ez az élet rendje. Azért álmodnak sokan a világvégéről, mert megszállottak, és hiszik hogy eljön. 2012-be nem lesz világvége, legalábbis nem olyan értelemben hogy meghalunk. Előtérbe kerülnek az emberi érzelmek, háttérbe kerülnek az anyagiak. meg fog szűnni a sok értelmetlen gyilkolás, rablás, lövöldözés. Az emberek jobban fogják szeretni egymást, mint a pénzt. Ilyen értelemben lesz világvége, kezdődik egy újfajta világ.
2012. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy több ősi kultúra erre a napra jósolta a világ végét, és az nem lehet véletlen, hogy a maján naptára új ciklust kezd. És az a bolygó is belép a nem tudom hová. Persze ezeket csak mind halljuk, lehet a fejünkbe van ültetve, kitudja. :\
2012. jan. 18. 21:04
 8/25 anonim ***** válasza:

# 7

semelyik ősi kultúra nem jósolt 2012-re világ végét

2012. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 horrendas ambages ca ***** válasza:
Ha igazán őszinte akarok lenni, DE! egy ősi kúltúra jósolt,méghozzá egy indián,nemtom pontosan melyik most nem is keresek rá. 7 próféciája volt/van és beteljesedett 4-5. a fehérember amerikába megy-vaskígyó(vonat)-világot átszelő háló(internet)-kék bolygó,vagy vörös(az volt most az elenin). meg még volt amit kihagytam. Szóval csak várjuk ki a végét :D
2012. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Hö, ez az egész világvége dolog hülyeség. Ezzel is csak el akarnak adni valamit, csak egy PR.
2012. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!