Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hova tunnek ezek a gondolatok,...

Hova tunnek ezek a gondolatok, leteznek-e egyaltalan?

Figyelt kérdés
Mostanaban fura dolgokat almodok.Igazabol nem vagyok jo matekes,van amikor ertem a dolgokat,de nem az erossegem.Nem reg azt almodtam,hogy nagyon jol tudtam a mateket,valami feladatokat oldottam,amiket most ebren nem tudnek megcsinalni,de almomban kijottek az eredmenyek es ertettem,nagyon gyorsan dolgoztam es le tudtam pillanatok alatt vezetni.Amikor felebredtem par percig meg tudtam a feladatokat,visszagondolva ertettem mindent,amit csinaltam,ellenorizve jonak tunt,de ahogy kezdtem magamhoz terni elfelejtettem mindent,amit csinaltam,csak annyira emlekszem,hogy nagyon tudtam.Lehet,hogy van az agyamnak egy resze,ami erti es ezt nem tudom"elohozni"?
2012. márc. 12. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy növény, amelynek a drogja segít előhozni az álmokat. (Csak olvastam róla, még nem próbáltam ki.) Itt egy rövid ismertető:

[link]

2012. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, a nyelvtant sem igazán tudod.

nem matekes, hanem matekos, nem mateket, hanem matekot. :)


Szerintem sok a gátlás benned, és bár érted te ezt a matek dolgot, de mégsem akarod érteni, mert rossz élményeid voltak.

Nem éri meg kis félelmeknek alárendelni magad, úgyhogy gyakorolj kicsit, hogy leteszteld, mennyire megy, illetve hogy megpróbáld ezt a gátat lerombolni.

2012. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!