Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet?...

Szerintetek mit jelenthet? Egyáltalán jelent vmit? (álomfejtés)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy megtámad egy kutya, és a gazdája semmit sem tesz ellene. Egy forgalmasnak mondható utcán voltam, nappal, járókelő egy szem sem. Ráadásul, miután kiszabadultam, egy közelben lévő buszemgállóban találtam magam és végignéztem, ahogy egy hatalmas kamion belecsúszik a buszmegállóba, ahol álltak páran (mindenki meghalt ott).

Lehet, hogy semmi jelentőssége, de annyira élethű volt az álom, hogy megijedtem tőle. A helyszín is valós.(Ne nézzetek hülyének, kérlek!)


2011. aug. 3. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nézlek hüllyének és igen azt jól mondtad ,hogy van jelentése.Minden álom jelent valamit ,valamikor a multat idézik fel valami miatt (ennek is oka van) ,valamikor a jelenben segítenek ,és valamikor igaz nagyon gyakran furcsa tartalommal ,de a jövőt mutatják.A tte feladatod ,hogy rájöjj a jelentésére.Az álmod talán azt jelentheti ,hogy valaki aki az egészt megakadályozhatja nem fog segíteni aztán mások fognak szenvedni amiről te tudsz...passz ....ez is csak 50 %.VAGY IGEN VAGY NEM. :)
2011. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik szülő bántja a gyereket, a másik tűri, pedig megakadályozhatná. Tömegszerencsétlenség: Közösségben magányosan.
2011. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbálok majd eligazodni rajtuk ezentúl. :)
2011. aug. 4. 01:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan az előzőeket, mind óriási hülyeség. Az a baj, ha nem beszéljük meg mi mit jelent neked személyesen, akkor nem lehet megfejteni az álmot. Annyit tudok neked mondani, hogyha valami üldöz téged álmodban mint a kutya, akkor valami felszínre akar jönni belőled, vagy egy ösztön vagy egy vágy, és arra figyelmeztet, hogy békélj meg valahogy a kutyával.
2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!