Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodtam már azt,...

Sokszor álmodtam már azt, hogy apám meghalt. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Mindig máshogy történik. A tegnapi viszont nagyon durva volt! És úgy emlékszem, hogy én voltam a hibás de már nem tudom miért.

Ment valami motorral abban az utcában ahol régen laktunk és valahogy fejjel nekicsapódott egy villanyoszlopnak, teljesen szétment a feje és én még meg is néztem. Rosszul éreztem magam, mert nem tudtam sírni miatta, pedig nagyon szeretem. Ő az egyik olyan ember akiért megtennék bármit.

Már csak azért is félelmetes, mert reggelente néha motorral jár dolgozni és amúgy kamionos, szóval bármikor lehet balesete. Vagy 2 hónapja is álmodtam olyat, hogy meghalt csak akkor nem balesetben.

Jelenthet ez valamit?

15/L


2012. márc. 13. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Krúdy szerint, apát halva látni:bűn, és szégyen. Gondolj arra, hogy milyen bűnt követtél el, amiért szégyenkezned kell?
2012. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg foglalkoztat a gondolat, félsz tőle, hogy meghal. De az is lehet, hogy maga a halál gondolatával és a szerettek elvesztésének lehetőségével, a múlandósággal ismerkedsz. (Egy adott kor alatt ez fel sem merül.)

Mindez persze tudat alatt is működhet, talán észre sem veszed.

2012. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!