Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A minap azt álmodtam, hogy a haverom felhívott, hogy menjek el egy szórakozóhelyre, ahol van valaki, aki beszélni szeretne velem. El is mentem, és a "nagy, titkos szerelmem"(akit régóta ismerek) volt az, aki elmondta, hogy most akár járhatnánk is. Ekkor hirtelen kifutott a szórakozóhelyről és a közeli hídhoz állt. Hirtelen elment előtte egy teherautó, és elhaladása után a lány már nem volt ott. Haverokkal odarohantunk és lenéztünk a hídról(ami a valóságtól eltérően elég sziklás volt). Néhány pillanat múlva véresre színeződött a vér, és a többiek sorban ugráltak be a vízbe, hogy kimentsék(őket persze nem sebezték meg a sziklák), de a vízben nem találtak semmit.

Mit jelenthet ez az álom?????? Nagyon érdekel.


2012. márc. 19. 21:53
 1/3 anonim válasza:
Soha nem érheted el a lányt.
2012. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd biztosra, de ha megengeded elmondom hogy szerintem mit jelent. Először is, Te nagyon szeretnél összejönni a lánnyal, ez egyértelmű, ami a vallomásos rész után történik az a félelmednek tudható be, hogy "mi lesz ha összejövünk, neki nem tetszem és elhagy". Ami azután történik miután kifutott a helyről az érdekes, több dolog is van benne ami fontos lehet; 1. a híd, 2. a teherautó, 3. a víz, 4. a szikla. Nehéz megfejteni, de a híd és a teherautó valószínűleg annak a jele, hogy két életszakasz/kapcsolat között vagy/vagytok, az hogy leugrik megint csak a Te félelmednek tudható be, azért mert már most félsz hogy elveszítheted, illetve a teherautó miatt arra következtetek hogy félsz hogy "teher" lennél számára és emiatt kilépne a kapcsolatotokból, tehát Ő hagyna el. Aztán a víz általában mindig az érzelmeket, a kommunikációt jelenti, a sziklákat nem tudom pontosan megmondani, de megérzésből azt mondanám hogy az érzelmek illetve kommunikáció gátolva van köztetek, ahogy a sziklák terelik másfelé a víz útját. Gondolom a hídon volt korlát, a korlát is mindig korlátozást jelent, illetve hogy nem akarunk kijönni a komfortzónánkból, tehát a biztosat szereted, aminek megvannak a maga korlátai. A vér nem tudom mit jelenthet, talán azt hogy félsz hogy csúnya vége lenne a dolognak, de ez természetes. Az hogy a többiek ugrálnak a vízbe, elég érdekes... te ezek szerint nem ugrassz utána? Ezt ismét a félelmeidre fogom, bocsi:D Talán a félelem hogy Te magad sem tartanál ki mellette, vagy cserben hagynád bizonyos helyzetekben, illetve hogy ha rossz lenne a kapcsolatotok kimenetele (feltételezve hogy a barátaid az övéi is) a barátaid mellé állnának, helyetted. Hogy a sziklák nem sebzik meg őket, vagy azért lehet mert "Ők maguk a sziklák", vagy azért mert pont hogy nem Ők azok, és a Te illetve a Lány érzelmei nem vonatkoznak a barátaitokra is. Ez lehet benned egy dilemma, nem tudod eldönteni ki áll melletted és ki nem. Hogy miért nem találtak semmit.. Hmmm... Belőled kell kiindulni, mivel a Te álmod, így azt mondanám, hogy megint a félelmed hogy a lánnyal egy rossz intim kapcsolat után, nem tudnál más fajta kapcsolatot létesíteni. Azt nem mondat hogy nem találtak semmit, de a barátaid maradtak e tovább, ha ők nem "vesztek el" akkor az a reményed, hogy velük továbbra is kapcsolatban maradsz. Hát ennyi lenne, amit én gondolok az álmodról. Annyit még hozzá tennék hogy, ébren a gondolataink megcsalhatnak az érzéseinkről, de álmunkban nem hazudnak, tehát ha ez a szitu amit írtam, akkor jobb ha elébe mész a dolgoknak, és beszélsz a lánnyal minderről. Illetve amit álmodsz az nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem a jövőt mutatja, csupán az érzéseidet fejezi ki, így ha tudatod azokkal az emberekkel akik szerepelnek benne hogy ez van, akkor valószínűleg sikerül legyőzni ezen félelmeket is, és talán a dolog kimenetele is jobb lesz mint amit most képzelsz. Üdv.
2012. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a segítséged. Sajnos az a helyzet, hogy van igazság abban, amit elmondtál. Úgyhogy elkezdek változtatni! :D
2012. márc. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!