Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hetek óta szinte minden nap a...

Hetek óta szinte minden nap a rég nem látott exemmel álmodok. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
3 éve szakitottunk, 2 éve van barátom, és szeretem őt, jól megvagyunk, de hetek óta az exemmel álmodom, pedig nem is láttam már őt hónapok óta. Általában csak annyit,h hosszasan beszélgetünk vmiről, aztán megöleljük egymást és ő elmegy. Nagyon jó érzés fog el,miközben beszélgetünk, reggel felébredve a párom mellett meg iszonyú bűntudatot érzek, mert éber állapotban nem is gondolok az exemre, igy meg úgy érzem,h minden egyes éjszaka megcsalom. És kezd ez az egész álom hülyeség kiboritani...már ott tartok,h félek elaludni. :S Mit tehetnék ez ellen? Mit jelenthet az álom?
2012. márc. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem zártad még mindig le magadban 100%-ig ezt a kapcsolatot.
2012. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer vele álmodsz, elkezd foglalkoztatni a kérdés, hogy miért. Esetleg lefekvéskor az álomvilág közelségét érezve, ismételten eltűnődsz azon, hogy mit jelenthetett, ahogy írod félsz elaludni tehát eleve arra gondolsz, hogy vele fogsz e álmodni. Ez kiváltja, hogy ismét vele álmodsz így másnap, még jobban foglalkoztat, hogy miért álmodtál vele és így tovább. Mivel bűntudatot érzel, teljesen feleslegesen, nap közben is fel feltűnik a téma, gyakran vagy kevésbé gyakran de foglalkozol vele.


Az álomra emlékezésnek fontos eleme a lefekvéskor tanúsított magatartás, hogy gondolsz e arra, hogy álmodni fogsz és, hogy próbálsz e emlékezni rá.

Az álmokra ezenkívül kihathat a lefekvéskor és napközben fontosnak tűnő kérdések, gondolatok. Tehát ha sokat gondolsz valamire álmodhatsz azzal.


Ne érez bűntudatot, és ne gondolj az exedre elalváskor csak arra, hogy álmodni fogsz. Esetleg próbálkozz tudatos álmodásssal ha ettől nem szűnne meg a jelenség.

2012. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, a gyerekkorom hiányzik. A nagyszüleimmel, és anya+apa együtt hiányzik.

1,5-2 éve minden áldott éjjel abban a házban vagyok ahol felnőttem és 10 évig éltünk. Minden áldott éjjel megyek játszok a mamáméknál úgy mint gyerekként. Minden áldott éjjel jön egy vonat amit lekések, vagy eltévedek vele.

Összességében: még nem tudtam lezárni magamban hogy ennyi volt a gyerekkorom, nagykorú lettem és semmi nem lesz már olyan mint régen. HIÁNYZIK!

És a visszatérő álmok mindig megmutatják azt hogy ami amúgy eszembe sem jut, mégis mennyire hiányzik és jó lenne újra átélni :)

2012. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekes kérdés... mi lett a vége?
2012. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!