Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, ha sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha sokat álmodok az exemmel? Lassan 1 éve, hogy szakítottunk. Lehet, hogy tudat alatt szeretnék még vele együtt lenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Ki tudja mit jelent...

Én ma azt álmodtam, hogy megsüketült a bal fülem és féig megvakultam. Nem tudtam kinyitni a bal szemem, ha igen, 1-2 másodpercre, de a tükörben valami átlátszó, ragadós ízét láttam rajta:D A többire már nem emlékszem. De mindig besüt az a rohadt nap és fel kell ébrednem. Meg elnyomom a lábamon a vérkeringést. P..ba:D

Egyébként mélyen alszom és jól, nem nagyon szokta álmodni...

Az emlékeid jönnek elő gondolom. Persze vannak torzítások stb... Semmit nem jelent, az a lényeg.

2011. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most hiányzik neked?
2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem exxel álmodtam, hnem azzal a csajjal akivel nagyon össze akartam jönni (és akit azóta is szeretek). Valsz csak azt jelenti, h nagon vágysz rá. Mit álmodsz pontosan?
2011. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pl azt álmodtam,hogy elmentünk együtt nyaralni, tegnap este meg,hogy összeházasodtunk.:S
2011. júl. 12. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tetted tul magad az egesz szakitason.

Vagy ugy ert veget,hogy nem voltak kitisztazva dolgok, igy maradhatott benned par kerdojel ,ami miatt nem tudtad lezarni magadban...


ha meg igy van, akkor mielobb le kene tisztazni -felteve,ha meg kommunikaltok egymassal- ,mostmar ugyis mindegy,hogy mi kiiert tortent, a lenyeg azon lenne,hogy eltunjenek a kerdojelek...

2011. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!