Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Átadhatok adatot, információt,...

Átadhatok adatot, információt, akármit valakinek álmában?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon az interneten nem igazán térnek ki erre, legalábbis még nem találtam erre vonatkozó irományt. Arra lennék kiváncsi, hogy amíg valaki alszik, azalatt én bele tudok-e menni az álmába (vagy nem is felétlenül belemenni, csak egy cetlit hagyni neki, szóval akármi), a célból, hogy információt adjak át neki? Például egy számot, vagy egy üzenetet... Akármi. Lehetséges ez? Mit gondoltok?

2012. ápr. 4. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre már más is gondolt itt egy álom "találkahely"


[link]


Elvileg ha sikerülne egy olyan kísérletet szervezni ahol két v több tudatos álmodó próbálkozik, lenne esélye. Csak az a baj, hogy a tudatos álom elég kiszámíthatatlan, nekem is csak alkalomszerűen van. Két cagy több nagyon profi kellene hozzá, aki napi szinten tudja produkálni.

2012. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyával csináltunk ilyet álom nélkül. Jórészt bevált.
2012. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
max ha beszélsz álmodban:)
2012. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat :DD
2012. ápr. 4. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg Emil Coué könyvei segíthetnek, bár nem teljesen erről ír. Szerinte alvó emberrel n közölt információkkal elmodnhatsz neki olyamsiket, amiket ébrenléte alatt nem tudsz, és leírja ennek a menetét, hatását.


Az agykonrtoll ismer hasonlót, szubjektív üzenetküldés néven.

2012. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez érdekes, utánanézek, köszönöm :)
2012. ápr. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!