Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet tudatosan álmodni?

Hogy lehet tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
én nemtudok :/ hogy kell elkezdeni?
2011. nov. 27. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Este felébredsz valamikor, ilyenkor kb. nagyjából Béta szinten vagy. Ezután megpróbálsz visszaaludni, viszont a gondolataid folyamatosan járjanak, majd leérsz alfa szintre, és vizualizáld, amit akarsz. Kb olyan Alfa és Théta közötti tudatszinten vagy ilyenkor.
2011. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én szoktam, de kiskorom óta gyakorlom, és nem mindig sikerül :/

elalvás előtt nagyon erősen koncentrálok, arra, hogy mit szeretnék álmodni, általában ez bejön, de csak ha tényleg nagyon koncentrálsz.

miközben álmodsz, rá kell jönnöd, hogy az nem a valóság, utána már tudod irányítani, nekem néha sikerül :)

2011. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 27. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Több tucat technika van, de egyikkel sem lehet (legalábbis tartósan) azonnali sikert elérni. Ezen az oldalon néz körül, mert kommentekben nehéz lenne kifejteni az egyes technikákat: www.tudatos-alom.hu
2011. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá kell tenni, hogy a tudatos álmodás nem csak annyit jelent, hogy rájössz, hogy álmodsz hanem azt, hogy a tudatod hasonlóvá válik az ébrenléti állapothoz. Nem vagy zavart, tökéletes a memóriád, az érzékszerveid is jól működnek, hasonlók.
2011. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WorfHadnagy ***** válasza:
Nekem párszor sikerült. Bár nem azt, amit akartam volna, de a témát eltaláltam. Koncentrálni kell. Elalvás előtt összerakod, hogy miről akarsz álmodni, koncentrálsz, elalszol. :-)
2011. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig tudom hogy nem a valóságban vagyok amikor álmodok... Azt hittem minden ember így van ezzel?...
2011. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!