Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent? Hogy minden...

Kunkly kérdése:

Az mit jelent? Hogy minden eggyes álmomban csak az történik, hogy üldöz valaki. mindig más pl:kutya, szellem, ismeretlen ember stb. ez már tart egy olyan 3 éve.

Figyelt kérdés
14éves és lány vok...

2012. ápr. 7. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az álmok rejtett érzések események vagy traumák képzeletbeli megtestesülései. lehet h van 1 rossz emléked amit nem dolgoztál fel. egyébként mit érzel amikor üldöznek a "lények"? És pontosan mi történik az álmodban? Próbáltál már velük szembe szállni?
2012. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezeket hívják "üldözéses álmoknak". Jelentheti azt, hogy ébren is (de nem feltétlen tudatosan) menekülsz valami elől, illetve félsz valamitől. Ha rájössz, hogy mi az, illetve tudsz szembesülni a problémáddal, az üldözéses álmaid is megszűnnek.
2012. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem is az lehet a gond, hogy van egy gondod, amivel nem akarsz szembe nézni, nem akarsz vele foglalkozni.
2012. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A többi válasz íróknak igaza van.Menekülést jelenti.Az is elképzelhető,hogy sok akció filmet nézel és az okozhassa.
2012. ápr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várj mindjárt ideküldöm az eggyik barátomat >< nagy álom-szakértő.
2012. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak ugyanazt tudom mondani mit az elöttem lévők nem hiszem hogy akció filmek hatása lenne :D ha az lenne esetleg egysze kétszer nem ilyen sokszor fordulna elő.

Esténként gondolkodj el mi miatt lehet mi válthatja ki biztos valami trauma stressz vagy valami hasonló váltja ki. Valamin nem tudsz tovább lépni ezt neked kell megfejtened.

Viszont jobb lenne hamar megoldani mert ugye emiatt gondolom nem alszol valami jól ebből következik hogy nem pihened ki magad ami miatt a napjaid is rosszabak lesznek idegesebb leszel stb

Talán még megpróbálkozhatnál meditáció lazítás vagy keresel valami kikapcsolodást amivel feltöltődhetsz.

2012. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes.. Az LB-m is ugyanebben a "álomsorozatban" szenved. Bár ő 12 éves. 13/L
2012. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok embernél előfordul lányoknál főleg ilyenek üldözés stb főleg a 10 éves korszakokban hiszen ilyenkor van ugye a tinédzser ami tudjuk mit takar :D új dolgok iskola stressz egyre felnőttebek lesznek pasik stb szóval ezeknek mind köze van hozzá Véleményem szerintem ezért kell mindenkinek magának rájönni hogy mi váltja ki és magának megoldania mert ő tudja hogy mi az ok nem én vagy mi :D
2012. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbálj álmodban íránytűt használni, ha délre fog mutatni, akkor elfog tűnni az álmodból, ha északra, akkor nem, ha keletre vagy nyugatra, akkor is-is.
2012. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!