Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért álmodok...

Szerintetek miért álmodok ilyen katyvaszokat? 16/l

Figyelt kérdés
Nem néztem mostanában semmi ijesztő filmet. Úgy kezdődött hogy leszálltam egy repülővel, de a reptér egy pláza volt. Ott volt pár osztálytársam is. A plázában mindenféle menő szobor volt,( pl Skrillex egy Dj pult mögött) meg csupa izgi bolt. Mindenki szétszóródott, így egyedül voltam. Egyeszer hirtelen minden olyan lett mint az "éjszaka a múzeumban" című filmben, azaz minden életre kelt. Minden tök jó volt, végig a Slats Slats Slats című számot hallottam, mivel álmomban a Skrillex szobor is életre kelt. Hirtelen elhalkult a zene, és kitört a pánik. Vmilyen képregény boltból, egy csapat zombi rontott ki, ők is életre keltek. Minden tiszta vér volt. Mellesleg élethű. A plázákban általában a második emelet erkély szerű, a szélén korlát van. Amikor el kezdtem futni, azt vettem észre hogy szembe futok a zombikkal. A pláza fele hirtelen már meg sem volt, mintha lerombolták volna. Átléptem a korláton, és öngyilkos lettem, nehogy a zombik öljenek meg. (Úgy keltem fel, hogy a félig lelógtam az emeletes ágyamról)

2012. ápr. 11. 14:08
 1/4 Shanokk ***** válasza:

Az álmok jelek!

Hamarosan befejeződik az átalakulásod és véglegesen plázazombivá válsz!

A tudatalattid akart jelezni, hogy menekülj ebből és próbálj úgy élni, mint egy értelmes ember. De azzal, hogy leugrottál egyértelművé vált, hogy az értelmes éned feladta a harcot. A plázákat fogod járni életed végéig és csak a rucik és a zene lesz a fontos számodra.

2012. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lóf@szt. Utálok vásárolni. Viszont a zenét és a könyveket imádom
2012. ápr. 11. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az álmok alapvetően három részre oszthatók, a Te álmod ezek közül az ún. "nagytakarító" REM fázisú álmok közé tartozik, amikor az agy az éber állapotban látott dolgokat kompenzálja, zömmel úgy, hogy kitakarítja. (Ehhez nem kell, hogy friss legyen az élmény.)

Az álmod a zombikkal nyilván arra utal, hogy láttál ilyen filmeket, amelyek valamiért megragadtak, nyomot hagytak Benned, és most az agyad rájuk zoomolt. Nincs se prófétikus se egyéb, önbeteljesítő jelentősége.

2012. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! igazad lehet, mert imádom a zombis filmeket. bár rég néztem
2012. ápr. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!