Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt álmodtam mi a jelentése?

Ezt álmodtam mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam az éjjel hogy ilyen ismerősfélék nem emlékszem hogy kik lehetek. Azt álmodtam hogy minden női ismerősfélének volt egy terhességi tesztje és arra vártak hogy mikor lesz pozitív a terhességi tesztje egy pár perc múlva mindenkinek pozitív lett és örültek de én is vártam arra hogy pozitív legyen úgy emlékszem hogy talán nekem is halvány pozitív volt vagy negatív és el keseredtem valamiért azt már nem tudom miért. Mit jelenthet álmomban?

2012. ápr. 19. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy holnap beront majd a szobádba egy vemhes rinocérosz.
2012. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérek minden olyan embert aki nem oda illő meg jegyzései vannak azok ne írjanak, én olyanok válaszát várom aki tudnak ebben segíteni. Hiszen azért jön fel erre az oldalra hogy segítséget kapjon a válaszára és megértő emberek re találjanak.
2012. ápr. 19. 10:54
 3/6 BB2911 válasza:
Kérdezhetek? Szeretnél gyereket? Mostanában?
2012. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen persze kérdezzél. Szeretnék meg nem is. De van már egy 5hónapos kisfiam. Miről szeretnél kérdezni? Vagy amiket felsoroltál azokból lehet következtetni ?
2012. ápr. 20. 12:10
 5/6 anonim válasza:
2012. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"halvány pozitív vagy negatív" - ez valószínűleg azt jelenti, hogy akarsz is még gyereket meg nem is. És hogy álmodban elkeseredtél bármely lehetséges eredmény láttán, pont a bizonytalanságod jele.

A legkomolyabban kérdezem (a te helyzetedben, öt hónapos gyerekkel) nem lehet, hogy a pároddal védekezés nélkül ölelkeztek, habár bíztok abban, hogy most még nem eshetsz teherben, tudat alatt félsz egy újabb gyerektől? Ha nem akarsz nem kell rá válaszolnod, én a te helyedben ilyen szituban álmodnék ehhez hasonlót.

2012. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!