Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a haverom ezen...

Mit jelenthet a haverom ezen álma?

Figyelt kérdés

17/f vagyok, meleg. Tetszik az egyik haverom, és ez ki is derült előtte 1-2 hónapja. (Nem tőle, de) megtudtam, hogy nem olyan régen (a kiderülés után) olyat álmodott, hogy egy lánnyal kerül (anális) szexuális kapcsolatba, ám amikor az a lány megfordul, az én arcom van az övé (lány) helyett.

Ez mit jelenthet? Titokban talán ő is vágyna rá, vagy pedig ennyire lesokkolta ez a hír?


2012. ápr. 19. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
lehetseges mind ketto, boszelj vele... Honnan tudod, hogy mit almodott?
2012. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mint a kérdésedből is kiderül, már többen tudnak a vonzalmadról, szerintem poénkodás és kitaláció az "álom-ügy". Azt tanácsolom, légy nagyon diszkrét, mert a melegek nem számíthatnak túl nagy empátiára az emberek többsége részéről.
2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!