Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt életetek legszomorúbb,...

Mi volt életetek legszomorúbb, legboldogabb, legizgalmasabb, legszokatlanabb álma?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
legszokatlanabb talán az amikor görögül olvastam álmomba egy regényt.olynfura.legszomorúbb az amikor azt álmodtam h beteg Mamócám.meg az amikor sörrel álmodtam.
2011. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legizgalmasabb és egyben legszokatlanabb álmomban Boston utcáin jártam, bár életemben nem voltam még ott (de még csak Amerikában sem), de mégis ismerős volt minden.
2011. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Legszomorúbb:

Egy nagy sziklán állunk - anya, apa és én -, alattunk jó ötven méterre ott a tenger. Anya megbotlott, és belezuhant a vízbe. Nem tud úszni, így rögtön elmerült. Apa, aztán két nagybátyám (ők csak "oda kerültek") utánaugrottak, de hiába, már nem tudták megmenteni.


Legboldogabb:

Sok volt, de talán az, h apa és anya ül a kanapén, én apával beszélgetek, és anya néz. Semmi mást nem tesz, csak a jellegzetes mosolyával figyel, biztat.

(anya 13 éves koromban meghalt)


Legizgalmasabb:

Na, ennek se szeri se száma, rengeteg izgi álmom volt, és mindegyik más miatt.


Legszokatlanabb:

Szerintem ilyen nincs. :)

2011. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Legizgalmasabb:nem emlékszem.


Legszomorúbb:1.-ik.Hazajöttem a két kisbabámmal a kórházból,de közben minden rendben volt velük,aztán amikor otthagytam őket a szobámban majd visszajöttem,addigra meghaltak,hívtam az orvosokat,és sokmindenkit,aztán eltüntek a szobámból .


Legszebb:amikor azt álmododm hogy gyerkem/gyerekeim vannak.

2011. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor egymás után 5 falvat égetek fel. Na az izgi.
2011. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A legfurcsább álmom kb. 5 éves koromban volt, de még ma is emlékszem rá.

Késő ősz volt, fújta a leveleket a szél, ment le a nap, és a házunk előtt sétált egy nő, aki csipkéből volt.

Az egész nő, a haja, arca, ruhája fehér csipkéből volt.

Fehér volt, és áttetsző az egész nő, hosszú ruhában és kalappal.

Sem ijesztő nem volt, sem boldogító, csak nagyon furcsa álom.

2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Boldog álom, mert a valóságban soha nem tudtam átélni. Egy óriási hajóba szálltunk valahol a tengeren. A hajó aljában egy idős asszony talán valami ugrálós, táncos rítust mutatott be úgy, hogy a közönséget is bevonta. Ahogy körben ugráltam a többiekkel (jó lenne tudni, kikkel), váratlanul azt vettem észre, hogy élvezek - szexuálisan.

Sajnos ezzel mindig is gondom volt, meg ez valami sokkal intenzívebb és egész más volt, mint amit valaha és alig éreztem. Jó is lenne megfejteni, bár hiába tűnődök rajta már egy ideje.

2011. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti: talán Csipkerózsika volt! :)


Sok fura álmom volt:

- egyszerre két helyen voltam

- szörnyeteggé változtam

- halottaim rendszeresen "hazalátogatnak"

- meghaltam...

2011. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok.( Nagyon érdekel a téma,mert: )

Én egyszer azt álmodtam,hogy szellem vagyok a szobámban át megyek a falakon,és valami 3 as járt az eszemben, mikor el kezdett kergetni 3 árnyék szerű csuklyás valami, és elbújtam. Mikor el mentek mellettem utána fel ébredtem.


De volt vissza térő álmom is ,mikor 1 hétig folytatódott az álom,ugyan azon a helyen,időnként meg változott a története, kinézete a tájnak,de mindig ugyan azok az épületek voltak majdnem mindig ugyan azt a helyet jártam végig,mindig másokkal,de egy idő után egy védő "tiranosaurus" rex őskori hülő szegődött mellém,és ahányszor meg támadott álmomban valami,az a hüllő mindig meg védett mindentől,és egy hónappal később a hátán ülve mentem tovább. Sok érdekes álmom volt ,de arról inkább nem írnék,mert így is hosszú lenne.


- Ma reggel arra keltem fel,hogy valakivel vagyok egy fura helyen,és egy ítélő (kaszás) szerű lény azt akivel voltam meg akarta támadni azt a valakit,de én nem engedtem és egyszer csak egy arany színű pajzs jött létre a társam és körém,mintha belőlem jött volna ki az a fényes valami és nem tudott oda menni a közelébe én persze nem értettem,miért akarja őt meg támadni, mi rosszat tett kérdeztem tőle, de nem válaszolt,csak nézte azt a fickót mellettem ,és nem állt le egy pillanatra sem ütötte a pajzsot ahogy bírta,azt utána fel keltett az ébresztő órám! :S XD Már arra is kíváncsi lettem ,volna,most ki védi meg az álmomban azt a fickót :D


- Mondjuk ,csak azt reméltem,hogy álmunkban nem lépünk át olyan dimenzió kapukon amiben az események sorozata végtelen,és valahol létező világokról álmodok,esetleg meg is történhet valahol "álmok világban" a téridő eltolódásai miatt,ha persze lenne valami bizonyíték,esetleg valamit jelenthetnek ezek az álmok, a többsége véletlen szerű értelmetlen,de amikor túl nagy logika van az álomban

,az már különös gyanakvást rejt az "álmok világában" vagy annak lehetséges létezésében.


-köszönöm,hogy elolvastátok a történetemet,erről a fura álmokról, ja és visszatérve a visszatérő álomra,1 évvel később ugyan ezt álmodtam, ugyancsak másképpen,más volt a történet, de a kép tája, még sosem láttam ilyen világot ,mit ahol én jártam álmomban se filmben,se jó magam nem jártam ilyen épületek mellett.


-Hozzá teszem: (űr hajókat is láttam azon a tájon,olyan magasan, hogy alig láttam. Az ég tetején volt valahol és ezek a hajók,nem űr lényeké voltak, hanem embereké volt, ők ültek bele, a legkülönösebb formájú űr járművekbe.

Volt 2-3 jármű ,amiben fogalmam sincs mi ült benne,és az sokkal furább volt. ennyit röviden,ha érdekelne ezek közül,valamelyik,csak írjatok és mesélek ,még érdekes story t köszönöm hogy elolvastátok -e hozzá szólásomat

2011. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Legboldogabb:

Álmomban sírtam, és a srác aki tetszett vigasztalt, átölelt, és azt mondta szeret. :) (Ezzel kb egyidőben a valóságban is bevallotta, tetszek nekik, de nem járhatunk.)

Legfurcsább:

Azt álmodtam, a cicánk (fiú) hazahozott egy kiscicát, amit aztán megtartottunk. Két nappal később jött haza a húgom, az utcáról hozta be a cicánkat, és egy kis kölyköt mellette.

Azt mondta, a kicsi ott feküd a miénk mellett, és bújt hozzá.

Legszomorúbb:

Mikor azt álmodtam, valami baj érte az akkori legjobb barátnőmet. Nem emlékeztem mi volt az, csak arra "elvesztettük egymást."

Két héttel később csúnyán összevesztünk, és azóta sem beszélünk. :/

2011. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!