Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmomban háromszor is meghalta...

álmomban háromszor is meghaltam egymás után! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
egyszer csak úgy láttam, mintha saját magamhoz közelednék, valaki más testében, és hátulról megöltem magam egy pillanat alatt, fekete-fehérben láttam mindent, sötét volt egy szobában, vihar volt és egy reccsenést hallottam, már a földön feküdt a testem, és közben villámlott. egy hangot sem adtam ki egész álmomban. utána szimplán öngyilkos lettem valamiért. nem emlékszem hogy hogyan. harmadszorra csak zuhantam, ugyanaz az esős hely, egy épület tetejéről estem, láttam magam mellett az ablakokat, nagyon sokáig, utána ugyanolyan reccsenést, és csak feketeség, majd felébredtem.
2012. ápr. 22. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy alvás közben is van agyműködés.
2012. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ez egy nagyon érdekes álom, de tudnod kell, hogy a halál nem olyan, hogy reccs és sötétség. A haláltól valójában nem kellene félni, de mióta az emberiség egyre jobban elszakadt Istentől és a spirituális világtól, úgy gondoljuk, hogy a fizikai halál után nincs élet.


Én nem vagyok nagy szakértője az álmoknak, de ezek lehetnek a jelentései:

- rettegsz a haláltól

- nem hiszel a halál utáni életben

- negatív energiák, entitások vesznek körül

- figyelmeztetés valami rosszra

- ha halottidézéssel, démonokkal v. feketemágiával foglalkozol, hagyd abba

- lehet hogy az éjjel horrorfilmet néztél

- veszélyes szellem lehet a lakásodban

- mágikus/okkult támadás célpontja vagy

- nem vagy kibékülve/tisztába önmagaddal


Ha valamelyiket lehetségesnek tartod, írj vissza nekem (privátba is írhatsz).

Jézus Krisztus oltalma legyen rajtad, az angyalok védjenek lépéseidnél!

2012. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, szóval nem vagyok nagyon megbékélve magammal, ez lehet. horrort nem néztem. elég sok fájdalom ért mostanában (nem fizikai),nem foglalkozok mágiával, csak régen próbálkoztam. viszont egy gyenge, de észrevehető "paranoiával" küzdök mostanában, enyhe üldözési mániát véltem felfedezni magamon.
2012. ápr. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!