Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Ha rémálmaim vannak,ami elég sűrűn van,heti többször,mindig azt álmodom,hogy kergetnek,üldöznek.legtöbbször férfiak,akik meg akarnak erőszakolni,vagy vmi gyilkos,de tegnap pl.kutyák üldöztek.Éjjel sétáltam az utcán,majd láttam,hogy egy csomó kutya jön,elindultam a másik irányban,de ott is kutyák voltak,és egyszerűen nem tudtam elfutni.Szörnyű érzés volt.


A többi álmomban pedig épp ellenkezőleg,nem hogy nem tudok futni,hanem "repülve futok",ugrálok,és nagyon gyorsan megyek a levegőben de mégis vontatottan.


Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Elég sok dolgot elnyomok magamban,és stresszes is vagyok.

18/L


2012. ápr. 7. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
hmmm. eggyik internetes barátom mesélte hogy neki rémálmai voltak és egyszer tudatosan álmodott és sikerült legyőznie a szörnyeket azóta nem álmodik rosszat. most épp levelezük mindjárt ide küldöm ><
2012. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

he..A kérdésedre a választ már leírtad sok mindent elnyomsz stresszes vagy az álmok pedig azért vannak hogy a napi dolgokat feldolgozzák na már most ha stresszes vagy stb akkor ezeket próbálja feldolgozni

Elösször próbáld azokat a dolgokat megoldani ami miatt stresszes vagy este lefekvés elött amiket elnyomsz dolgokat azokon kicsit rágódj gonodold át őket minnél többször, talán így sikerülhet de nem tok biztosat mondani. Lehet azzal próbálkozni hogy este elmondod elhatározod magad hogy álmodban nem futsz el hanem szembe nézel vele velük ez nem egyszerű de nem is lehetetlen :D. Ajánlani tudom a tudatos álmodás is :D Én is stresszes vagyok és nem tudok pár dolgon túllépni és nekem is előszoktak jönni álmomban ilyen dolgok csak én tudom befolyásolni te pedig nem ezért elösször próbáld megoldani őket a leírtakat csináld ha nem szűnik meg akkor írj rám privátba és kitalálok valamit mert így ez elég kevés infó ha többet tudnék többet segíthetnék mért vagy stresszes miket nyomsz el stb


Hali sok sikert!

2012. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!