Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Mostanában többször is álmodtam arról, hogy pár ember üldöz engem, de végül mindig megmenekülök. Többször is volt olyan, hogy elakartam bújni valahova előlük. mit jelenthetnek ezek az álmok?
2012. márc. 19. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy mostanában stresszesebb vagy, mint eddig voltál, és ez vetülhet ki az álmaidra. De az is lehet, hogy lefekvés előtt eszel és talán ez is befolyásolhatja.
2012. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ezek az emberek meg akarnak tőled tudni valamit, amit te nem akarsz elmondani, vagy megmutatni nekik, inkább a titkolódzást választod helyette. Persze ez csak egy tipp, valójában sokkal több részletet kéne tudni ahhoz hogy pontosabbat mondhassak. Üdv.
2012. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. Természetesen nem az álmodban akarnak megtudni valamit hanem az életedben.. Az álmodban ez úgy vetül ki mintha üldöznének... Illetve még hozzá tenném lehetséges hogy azért álmodod amit, mert félsz hogy valakik valamit meg akarnak tudni rólad/tőled.
2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszolóknak. :) esetleg azt tudjátok, hogy mit jelenthet az, hogy mindig megmenekülök?
2012. márc. 20. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamit akarnak tőled valakik (vagy azt hiszed), és menekülnöd kell. Vagy már megmenekültél, és ez jelenik meg az álmaidban úgy, hogy megmenekülsz. Gondolom megkönnyebbülsz ilyenkor álmodban. Amúgy szerintem olyankor is lehet ilyen, ha tisztázódik benned valami kérdés. Vagy csak szeretnéd, hogy tisztázódjon, és ebben hiszel is valamilyen szinten, hisz ezt álmodtad.
2012. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!