Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem 2éve öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem 2éve öngyilkos lett. Az anya miatt. És én azóta a padlón vagyok a barátaim van mikor felvidítanak de nem mindig sikerül. Lehet olyan hogy soha többé nem leszek igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

2évig voltunk együtt.

Azóta voltak pasik az életembe de soha nem tarot sokáig miattam mert nem bírom mellettük.

Úgy érzem mintha megcsalnám a halott barátom.


2010. jan. 21. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
de legalább ugy halt meg hogy nagyon szerett téged és a sírig szeretett.nem könnyen fogsz tul lenni rajta.ugyanis őt te ugy vesztetted el hogy már doha többé nem láthatod.nagyon erősnek kell lenned.őszinte részvétem!ennyire szerelmes már nem leszel és soha nem fogod elfelejteni...
2010. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom!De hidd el lehetsz te még szerelmes csak még várnod kell kicsit, 2 év az nem olyan rég volt, szerintem mos kicsit legyél férfi nélkül,és eljön majd egy olyan pasi aki tényleg szeret és te is ugyaúgy vszont tudod szeretni,csak még ki kell heverned ezt a szörnyüséget ami nem megy gyorsan és elég nehéz,de ne zárkózz el emiatt semmitől, ne tedd tönkre az elkövetkezendő szerelmi életedet, ami lehet h tökéletes is lesz:)
2010. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt sajnos csak magadban tudod lezárni, más nem igazán tud segíteni. De abban biztos lehetsz, hogy leszel még szerelmes az életben!
2010. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2010. jan. 21. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

marha szép a szerelem de ha te tönkreteszed magad egy nem létező emberért akkor te is olyan gyenge vagy mint ő volt...én sem élek pompában nap mint nap megdolgozom a pénzemért sőt a szüleimmel sem igazán jó a viszonyom de sosem lennék képes megölni magam az öngyilkosság a szememben mindíg is a gyávaság és a gyengeség jele volt


én azt tanácsolnám neked hogy egyenlőre ne pasizz inkább dolgozz szabadidődben sportolj fuss pingpongozz vagy járj le konditerembe már csajok is csinálhatják! ha szerencséd van talán lesz box zsák is nincs annál jobb mint a napi gondokat lezárni egy jó nagy rugdosással ötügetéssel igy egyrészt rendesen lefáradsz és a fejed is kitisztul ráadásul a tested is formában lesz és nem utolsó sorban új embereket ismerhetsz meg....aztán nem adok egy két hónapot és ujra jöhet egy pasi...


szóval én a rendszeres sportot ajánlom meg az állandó melót

2010. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

habár 15:26 nem volt selyemből, de igaza van.

Ne egy két évvel ezelőtti dolog határozzon meg. Ha úgy érzed, hogy akkor elrontottál valamit, akkor tanulj belőle, és legközelebb ne ess bele ugyan abba a hibába.

Ha meg mindent jól csináltál, akkor meg tényleg ideje tovább lépni.

Az a két év, amit együtt töltöttetek, legyen egy kellemes emlék, és éld az életed.

2010. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

figyu. Két választásod van. Továbblépsz, vagy egyedül maradsz örökre.

Elhiszem hogy hiányzik, h megcsalásnak érzed ha mással vagy, de ne feledd hogy ő sem azt akarná h boldogtalan legyél.

Mindíg emlékezz rá, gondolj a szép dolgokra.

Lehet h többet úgy senkit sem fogsz szeretni mint őt, de legalább próbáld meg.

2010. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon sokat segítettetek!!

Remélem sikerülni fog.

2010. jan. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!