Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te gondolkodtál már azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti77 kérdése:

Te gondolkodtál már azon hogy Pasi vagy csaj miatt öngyilkos legyél akibe nagyon szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Mit ajánlanál ellene?
2012. febr. 8. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

hülyeség lenne


pedig már majdnem.. :(

2012. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sokszor gondoltam már rá :(
2012. febr. 8. 18:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég közel voltam hozzá, de nem szabad feladni, mert létezik olyan személy akivel majd boldogok lehetünk.


Vagy nem tudom, de nem szabad ezt a lehetőséget lehetetlennek beállítani. :)



Hallgass zenét, sírd ki magad, próbált elfoglalni magad valamivel.

2012. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül :(
2012. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan pasi, aki érdemes lenne rá, h megöljem miatta magam. :)
2012. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, bár jó régen. Viszonzatlan szerelem, még azt is túlzás lett volna mondani, hogy barátok voltunk. Elbeszélgettünk olykor, és én szerettem volna, ha több. Persze, több nem lehetett. No, és akkor. Elképzeltem, milyen lenne, ha megtudná utána, szomorú lenne-e stb. Annyira foglalkoztatott a gondolat, hogy legjobb barátnőm akkortájt úgy köszönt el mindig, hogy "de ne csinálj semmi hülyeséget".


Így több mint 10 év távlatából... el sem tudom képzelni, hogy juthatott eszembe. Nagyon örülök neki, hogy nem tettem meg.

2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 bozontosborz ***** válasza:
keress valakit akivel tudsz beszélgetni. olyat aki nem pofázik közbe, hanem meghallgat. meg aki előtt nem ciki ha bőgsz. utána olyan, mintha kihúznák a dugót a kádból. megkönnyebbülsz. persze megint megtellik a kád, és akkor lehet menni megint, de egy idő után egyre kevesebb lesz benne.
2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen meg se lenne szabad h forduljon az ember fejében bármekkora a bánat,szomorúság.Az idő majd segit ezen.Semmiképpen sem szabad ilyet tenni.Ezzel nem oldódik meg semmi.
2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajna nem könnyü :(
2012. febr. 8. 18:19
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi? Na még mit nem! Nem elég, hogy beleszart a lelkembe az a mocsok, még az életemet is dobjam el magamtól miatta? Hülyeség!


Inkább lefogytam 10 kg-t (rám fért), elkezdtem csini öltözködni, megtanultam nem sajnálni magamat. És bejött. Ma már teper az a hülye, hogy visszakapjon. én pedig csak arra méltatom, hogy bemutassak neki.


Jaj, gyerekek, ne legyetek már hülyék! :D Később csak röhögni fogtok az egészen! :)


24/n

2012. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!