Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy az elmúlt...

Miért van az, hogy az elmúlt egy hónapban minden nap úgy kelek fel, hogy emlékszem mit álmodtam az éjjel? Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Sose történt velem még ilyen.. Előfordult, hogy néha beugrottak képek stb. de, hogy ennyire gyakran..

2012. máj. 3. 23:15
 1/10 anonim válasza:
nekem is mindig ez van:) Szeretem is főleg amikor jót álmodok. És amikor olyan érzésem van mintha már megtörtént volna egyszer de igazából csak az álmomban történt meg nagyon furcsa érzés!
2012. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%
és szerinted miért lehet az hogy az álmomból csak a nagy női mellekre emlékszek.
2012. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éhes vagy.
2012. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig emlékszem. Akkor főleg, ha rosszul alszom, nem mélyalvásban. Mivel elalvás előtt több órával már nem eszek (nem 2-3-at kell elképzelni) még mondhatjuk is azt, hogy üres gyomorral fekszem le, tehát abban is lehet valami.
2012. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma reggel megint emlékeztem az álmomra.. Még mindig nem tudom, hogy jó e vagy rossz dolog. :) Nekem valahogy jobban esik ha rémálmom van és arra emlékszem. :D ma 06:15 Én ugyan úgy eszek mint ezelőtt bármikor :D na mindegy


ma 01:33 talán azért lehet, hogy csak mellekre emlékszel mer még élőben nem láttál ilyet és már nagyon várod az alkalmat :))

2012. máj. 4. 06:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Élőben is csak látta.
2012. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a rémálom alatt a stressztől szabadulsz meg.
2012. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Változott az időbeosztásod, a lefekvés, kelés időpontod? Ha igen akkor meglehet, hogy újabban REM szakaszokban ébredsz. Mennyire gondolsz az álmaidra naponta, lefekvéskor gyakran jár az eszedben? Ha igen szoktál másra is gondolni? Az álmokra emlékezésnél fontos tényező, hogy mennyit foglalkozol az álmaiddal és mikor, ha lefekvéskor sokat gondolsz rá akkor nagyobb eséllyel emlékszel rájuk. Reggelente, hogyan kelsz? Kiugrasz egyből az ágyadból vagy henyélsz még egy kicsit? Ha lassan nyugodtan kell fel az ember közben jó eséllyel beugorhat, hogy mit álmodott.


Ezek a legkézenfekvőbb magyarázatok.

2012. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az időpont, hogy mikor kelek vagy fekszek le az mindig más.Délután is szoktam aludni egy-két órát, mert jólesik. Reggelente mikor kelek direkt 1 órával hamarabbra állítom a telefonom, hogy tudjak még szundizni:) Addig nem gondolok az álmaimra amíg be nem ugrik valamiről vagy valakiről. Ha pedig beugrott onnan simán emlékszem mindenre(legalábbis elég sok mindenre). Mostanság eléggé stresszesen telnek a napjaim.. Tudjátok a pénz..


Válaszaitokat meg nagyon szépen köszönöm!

2012. máj. 4. 13:25
 10/10 pollywog válasza:
Én már kiskorom óta emlékszem az álmaimra,minden nap álmodok.Szerintem ez normális,hiányoznának ha nem lennének:)
2012. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!