Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma éjjel azt álmodtam hogy,...

Ma éjjel azt álmodtam hogy, volt egy ház, ha jól emlékszem lakott benne egy idős néni és egy idős bácsi. Aki bement hozzájuk beszélgettek vele majd elmondták hogy van itt egy ember, aki elakar kapni szóval menekülj. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Felállt, az ajtó felé vette az irányát majd amikor kiért egy nagyobb darab férfi elkapta és visszavitte a lakásba. Azt hiszem ez csapda volt, mert ha jól emlékszem orvosi rendelőnek volt kiírva. Én mindig kijutottam az ajtón, egyszer kergetőztem is ezzel a valamivel. Ahogy kiértem a lakásból kifutottam az utcára és egészen hazáig futottam.

Meg volt olyan is, hogy láttam ahogy elkap egy embert, de engem nem vett észre stb. Sok embert kapott el.


2011. máj. 8. 09:29
 1/6 eugén001 ***** válasza:
miért hiszik az az emberek, hogy minden álomnak van valami jelentése?? Nme lehet, hogy csak megnéztél egy ilyesmi filmet valamelyik nap??
2011. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet, nem néztem filmet már nagyon régóta. Még TV-ben sem.
2011. máj. 8. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félsz valakitől/valamitől, vagy menekülsz valami elől? Bajbakeveredtél, esetleg hazudtál, és most nem tiszta a lelkiismereted?
2011. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, nem tudom:( a hazudás biztos hogy nem, mert nem szoktam.
2011. máj. 11. 21:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges:( de a hazugság az nem hinném, mert nem szoktam hazudni.
2011. máj. 11. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
a szomszédaid bérgyilkosok. aztjelenti.
2011. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!