Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet vagy mit...

Miért álmodtam ilyet vagy mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Nappal volt, de még nem keltem fel olyan 9 körül volt egy álmom.

azt álmodtam hogy egy régi középkori kastélyban vagyok és rajtam kívül rengeteg ronda és ocsmány démoni lény ül mindegyik előtt faasztal volt és vártak hogy egyenek valamit.ez a vár álmomba tudtam hogy Draculáé de valamiért én magamról gondoltam hogy Dracula vagyok na és velem szembe ült egy szürke bőrű nagy szemű csupaz fejű lény nagyon ronda volt én azon gondolodtam miért vele szembe vagyok a jobb oldalamon is kettő lény volt de azokat nem láttam rendesen.és a távolba kutyák ugattak az álom vége az volt hogy mindeki evett

Miért álmodhattam én ilyet, olyan félelemtes volt éreztem még álom közbe is hogy félek.



2012. máj. 5. 00:15
 1/4 anonim válasza:

Sok volt az anime amit néztél vagy a horrolfilm. Tuti 10-12 éves vagy. Nem hiába van kirakva a karika ...

Kicsi vagy te még. Ne nézz ilyen filmeket/meséket

2012. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Drága ezzel nagyon mellé trafáltál huu de mennyire. 22 éves vagyok ki nem állhatom az animét és az értelmetlen gyilkolós kaszabolós horror filmeket se. A karika tudom, hogy miért van kirakva, de már nem miattam. Ha jobban belegondolok a két műfajból szerintem még egy filmet sem néztem meg soha. Az álmokban sem szoktam hinni de ez most nagyon felkavart. esetleg most már hogy kiderült hány éves vagyok és hogy nem vagyok se anime se horror rajongó tudsz választ adni?
2012. máj. 5. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval ki nem állhatod az animét és a horror filmeket, de nem is láttál egyet sem. Akkor honnan tudod például, hogy az animét utálnád? Ebbe a magyarázatba beletörtél.

A megfogalmazás és nyelvtani hibák alapján, én sem tippeltelek volna 13-nál többnek.


Lehetséges magyarázat, hogy a növekvő vámpírfanatizmus, könyvek, sorozatok és filmek térnyerése után, a gyakori kérdéseken is látható "vámpírt keresek, vámpírok léteznek" kérdések után belemászott az álmodba a dolog.


Másrészt olyanról nem álmodhatsz, amit ne láttál volna előtte. A kisgyerek is azért álmodik rosszat, mert lát valamit, vagy beleképzel valamibe valami szörnyfélét, amivel rémítgették. Tehát valószínűleg láttál már szörnyeket, rémeket, vámpírokat mozgókép formájában.

2012. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na kezdem mar unni.Animet lattam de sose neztem vegig.Egyszeruen nincsen ertelmuk.Vampir fanatizmus?Jo vicc.Alkonyatra gondolsz?Na ilyet sose neztem.Ellenben Bram Stoker, Anne Rice konyvei nagyon tetszenek.Igen lattam vampuros filmeket is.Nagyon szeretem oket.Van ilyen kozepkorbol irt temaju konyvem is.Lehet ez valtotta ki nem tudom.De mar nem is nagyon izgat.Bocs a hibakert meg az ekezet nelkulisegert telefonrol voltam.Amugy nem olyan rossz a helyesirasom.
2012. máj. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!