Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SOS! Ez miért történt, mi...

SOS! Ez miért történt, mi lehet ez? (lent részletesebben )

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy rendőrök elől futottam és átugortam egy kerítést és amikor leérkeztem így felcsúszott a vádliizmom és nagyon fájt aztán pedig futottam tovább és a rendőrség elkapott és valami hegyes tárggyal végig karcolt a kezemen... Felébredtem és láttam a karc nyomott a lábam meg nagyon nagyon fájt hogy az izom felcsúszott.. Mi lehet ez? normális válaszokat kérek

2012. máj. 5. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamit csináltál magaddal éjszaka (véletlen) és azt a fájdalmat építetted bele az álmodba.
2012. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom de itt aludt nálunk az egyik barátnőm és azt mondta hogy meg sem moccantam egész éjszaka..
2012. máj. 5. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a karcolások öszzefüggenek a barátnőddel. De ez csak egy tipp.
2012. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igazat tudok adni. Ha valami történik velünk alvás közben, az beépülhet álmainkba. Pl. ha alszok, s anyám beszél mellettem, akkor lehet, h azt álmodom, h anyámmal beszélek az álmomban. De ha semmi nem történt veled éjszaka, akkor tényleg érdekes, ilyet még nem hallottam. Ha nem történik veled ilyen több, akkor semmi gond. Lehet, hogy az álmod elég erősen hatott a testedre. Gondolj csak bele, mi van, ha megint megtörténik, s álmodban megvernek vagy lezuhansz valahonnan? Ha ilyen történne, akkor fordulj valamilyen segítséghez. Hiszek a természetfeletti dolgokban, de ilyenről még nem hallottam. :)
2012. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek az a magyarázata, hogy valami történt az alvó állapot közben. Én is álmodtam már azt, hogy felhasították a combom egy vadászkéssel. Amikor felébredtem nem is vizsgálgattam magamat, de a testvérem észrevette a sebet. Kiderült, hogy éjszaka az ágyban lévő rúgók egyike kipattant, és megkarcolt.

Tehát a valóságos történés beleépül az álomba. :)


Egyébként a barátnőd sem tudhat mindent, hacsak nem volt egész este és hajnalban ébren, nem mondhatja biztosra, hogy meg sem moccantál.

2012. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat..:)
2012. máj. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!