Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

13 évesen első pillantásra szerelmes lettem egy 17 éves fiúba a buszmegállóban azon a városrészen lakik ahol én is és 1 héttel később kiderült ugyanabba az iskolába is.Kezdetét vettem a ,,szerelem".Ő is észrevett engem,tudta hogy az ő környékén lakom valahol.


Így jól elvoltunk amikor egyik este vele álmodtam az álom az volt hogy volt egy folyópart ő állt az egyik oldalon én a másik oldalon én beleugrottam a folyóba és átúsztam az ő partjára ő végig nézte míg átúszok az ő oldalára majd miután kijöttem elindult az iskola felé(ami ott volt a környéken)

.Nos ezt tavaly álmodtam idén 14 éves vagyok ő 18 és ballagni fog és most van barátnője ki szintén 18 éves.De még érzem hogy szeret és én is őt de nem akar összejönni.


Szerintetek az álomnak mi lehetett a jelentése?Talán a jövőre vonatkozóan?


2012. febr. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy miért szakítottatok, könnyebb lenne válaszolni. Így azt gondolom, hogy Te lány létedre, s annak ellenére, hogy fiatalabb vagy, mégis határozottabb, bátrabb, markánsabb vagy, mint a volt barátod. A folyót (ami akadályt jelez) is Te úsztad át, hogy eljuss hozzá. Valószínűleg igazad van, hogy szeret Téged, csak Melletted nem tud férfias férfi lenni, ezért választott egy gyengébb nőt. (Önállótlanabb alkat, mint Te?) Amennyiben úgy látod, hogy van valami a feltételezésemben, akkor próbálj meg a jövőben a mindenkori partnered mellett nőiesebb nő lenni, s engedd meg neki, hogy ő legyen a FÉRFI. Megpróbálhatod ezt a fiút is visszahódítani úgy, hogy kérj tőle segítséget valami olyan dologban, amiről biztosan tudod, hogy jobb Nálad...
2012. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat rosszul fogalmaztam nem úgy vette kezdetét a szerelem hogy jártunk volna csak úgy hogy néztük egymást meg ilyenek
2012. febr. 18. 18:02
 3/4 A kérdező kommentje:
nem jártunk még csak nem is beszéltünk nagyon rosszul fogalmaztam bocsánat:) még szívesen összejönnék vele de mindig azzal a kis barátnőjével van így hát nem hiszem hogy sok esély lenne rá meg elég fiatal vagyok hozzá nem égetné magát ilyen kis dedóssal de szerintem ő is azt érezte amit én még ha nem is kezdeményezett sajnos tényleg a 18 éves való hozzá de úgyis elballag idén és nem kell többé látnom őt, ,,őket"
2012. febr. 18. 18:06
 4/4 anonim válasza:

Óóó, ne aggódj, úgyis azt szokták mondani hogy érettségi után szakítanak a párok. :) :D

Amúgy biztos azért álmodtad ezt, mert szeretnéd őt, de szerintem csak beképzelet ezt az "érzem hogy szeret" dolgot, ha tényleg szeretne, akkor együtt lennénk.

Talán a folyó azt jelképezte, hogy "áthidalod" a korkülönbséget.

2012. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!