Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rengetegszer álmodom a jövőről...

Rengetegszer álmodom a jövőről, ezek rendszerint valóra válnak. Hogyan tudnám befolyásolni, hogy arról kapjak "jóslatot", ami érdekel, vagy hogy több ilyet megálmodjak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ez max dejavu , vagy akármi más. én is sokszor álmodok olyanról ami aztán úgy is lesz, de azt a te belső öntudatod éri el hogy az legyen:)
2012. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miket szoksz álmodni?mer ha olyan mi mindennap megtörténhet akkor csak véletlen egybe esés.
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megálmodtam pl. a szakítást a pasimmal (ő szakított velem), azt hogy az anyám el akar költözni, azt, hogy apu mennyit nyer a lottón, meg azt, hogy mik lesznek a töri doga kérdései... kb. ennyi. :DD ez eddig mind bejött :)
2012. máj. 14. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor látnok vagy.ha valakitől sikerül megtanulnod hogy lehet irányítani értesícs :)
2012. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, az álmoknak öt fajtája van (eddigi tapasztalásaim szerint). Amikor beléd hatol a jövő az a legritkább, velem is megtörtént, nagyjából négyszer, az is évi viszonylatban. Nem hiszem, hogy fejleszteni tudnád a képességeid, mert valószínűleg csak spontán következik be. Amit tenni tudsz az ügy érdekében, hogy sokkal tudatosabbá válsz, esetleg álomnaplót is írsz, sokkal több figyelmet fordítasz az álmokra, az elme működésére és így tisztább képet kaphatsz az álmok elemzéséről.
2012. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és apu mennyit nyert a lottón?
2012. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csingilingg84 válasza:
Én egyszer a matek tézét álmodtam meg. xD
2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jos80 válasza:
A jovorol valo almodas nagyban a vágyak tudatalattiból valo kivetitese...termeszetesen befolyásolható mint minden...pozitiv gondolatok,stb...
2018. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!