Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha már több napja...

Mit jelent, ha már több napja az exemmel álmodok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokat gondol rád és/vagy neked hiányzik, de nem tudatosan, és ez tör felszínre éjjelente.
2012. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk jóban, sőt kerüljük egymást. Honnan tudhatnám meg, hogy nekem hiányzik-e (mert én nem érzem), vagy én neki?
2012. máj. 16. 18:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.


Az életed része volt, erős érzelmeket tápláltál iránta, és még most is hatással van rád. (A negatív hatás is hatás.)

2012. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

19:03 szépen összefoglalta az álmodás lényegét.


Kérdező, ha neked totál semleges lenne az exed, akkor nem kerülne elő álmodban sem, főleg nem visszatérő jelleggel.

Ezért mondom, hogy ez valami elvarratlan szál lehet. Előbb-utóbb tisztáznod kell vele a régi dolgokat...

2012. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
99%
én is folyton vele álmodok, pedig vagy 10 éve nem is láttam, kb. három-négy éve nem is beszéltem vele, még netes kommunikációval se. de tudom, hogy van elvarratlan szál 8számomra)
2012. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Na, mit álmodtál ma, és mi tart vissza attól, hogy felkeresd a visszatérő álmodban szereplő embert?
2012. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindig azt álmodom, hogy újra kezdjük de valahogy mindig zavarban érzem magam már a közelségétől is.
2012. máj. 17. 15:29
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

A soraidból az tűnik ki, hogy kifejezetten taszít téged az a személy.

Megkockáztatom, hogy te össze se jöttél vele annak idején.

2012. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem. Tetszett és talán még most is nem tudom. Olyan csúnyán váltunk el, hogy...nem tudom mit érzek.
2012. máj. 18. 15:24
 10/13 anonim ***** válasza:
7%
keress fel egy psyhiátert mert rémeket látol
2012. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!