Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak teljesen értelmet...

Miért vannak teljesen értelmetlen álmaim? . Teljes káosz. Mitől? Miért?

Figyelt kérdés
Nagyjából emlékszem rájuk reggelente, de olyan szinten nincs értelmük, hogy az leírhatatlan. Van hogy olyan dolgok kerülnek bele, amik ébren meg se fordulnak a fejemben vagy jó ha 1x hallottam róla

2012. máj. 19. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan leírhatnád mi is.. és talán többet tudunk..
2012. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Mindegy hányszor és mikor jöttek elő ezek a gondolatok, félelmek, stb. Ha egyszer is előjött később az is az álmodba kerülhet. Önmagában nincs jelentése az álmoknak, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor az én álmaim az "értelmetlen képek sorozatának" tankönyvpéldái.

Fölösleges lenne most leírnom ide hogy konkrétan miket álmodtam. Ismerősök, barátok, buszon látott idegenek, mindenféle ember van benne; itthon , ami nem is itthon van. A suliban, ahová járok, de nem is ott van, ahol a valóságban, néha más időben játszódik.... össze-vissza minden.

2012. máj. 19. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bizony, az álmok már csak ilyenek. Én is naponta álmodok össze-visszaságokat helyekről, amik nem is ott vannak, ahol a valóságban, és nem is úgy néznek ki. Ebben tényleg nincs semmi pláne. Az álmokra nem az jellemző, hogy teljesen reálisan adnák vissza a dolgokat, mivel ilyenkor a látott, hallott, stb információkból gazdálkodik az agy, és mivel nem vagy tudatodnál, hajlamos megkeverni mindent.
2012. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!