Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Őrangyalok léteznek? Szívesen...

Őrangyalok léteznek? Szívesen olvasnék saját tapasztalatokat is! De a bunkó idióta értelmetlen válaszoktól légyszíves kíméljetek!

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Húú!Saját tapasztalat?

Azt nem tudok de léteznek Őrangyalok.Sőt minden embernek van őrangyala.Tudom,hogy nehéz elgondolni,meg láthatatlan,pedig csak hinni kell bennük

2012. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Igen, léteznek! Itt vannak köztünk, pont ugyanolyanok mint az összes többi ember, talán az arcuk kicsit szebb mint az átlagnak ,de nem feltétlen.

Csak nem vesszük észre őket...

A szerencsés emberre egyszer rátalál az őrangyala, és ez azt jelenti,hogy egy olyan valaki,aki mindig mellette áll,ha szükség van rá,segíti,kitart mellette,nem számít mi az ára...ez több mint a barátság,vagy a szerelem...ezt önzetlen szeretetnek hívják...pozitív energiát,és boldogságot sugároznak magukból...

...de ebben a rohanó világunkban az emberek sokszor nem is veszik észre,nem is vesznek tudomást az őrangyalukról,...pedig ez nem olyan elvont dolog...nem az égben kell keresni őket,az őrangyalok itt vannak köztünk a földön, csak egy kicsit körül kéne nézni,mert néha egész végig ott van az orrunk előtt amit oly nagy hévvel keresünk...

2012. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom.. látni még nem láttam, de volt pár olyan balesetem, amire ha vissza gondolok eszembe jutt, hogy meg is halhattam volna (pl 8 évesen kb 2 métert zuhantam betonra fejjel, és "csak" 2 heti kórház lett belőle agyrázkódás miatt
2012. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

régen anyukám mindenhova biciklivel vitt úgy hogy én hátul ültem ... egyszer (amúgy én erre nem emlékszem) mentünk a felüljárón és egy kisteherautó gyorsan jött, durr defektet kapott és meg pördült és épp hogy nem sodort el minket ... amikor anyum ezt elmesélte a végén hozzá tette, hogy biztos egy őrangyal vigyázott ránk :)

ez az én történetem :P

2012. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Léteznek. Batároknak hívjuk őket. pontosabban a legjobb barátod az..
2012. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
94%
Aki nem hisz az ilyenekben,az mit keres itt?? Angyalok és őrangyalok igenis léteznek! Csak hinni kell bennük!
2012. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia énrám nagyon vigyázhat az őrangyal ha már tuléltem ennyi dolgot:D


1.Majdnem elütött az autó pont hogy elött ementem el


2.biciklizek tesóm elém jön az ő bicó jával 4métert repülök nem lett semmi bajom


3. bicózok az utcában 0kezezek lefelé a dombon(tudom hogy jönnek majd de hülye vagy meg ilyenekx'D) és akkor az árokba esek de úgy hogy pont a kiálló beton elött áll meg a fejem


4.leesek a lépcsőn és majdnem betört a fejem


5.túléltem egy busz balesetet



Hát mit ne mondjak elég szerencsés vagyok:D

2012. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. febr. 3. 18:07
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

a komában levö tulélés állitolag nem örangyal hanem élni akarás. ebben van valami. aki nem akar élni és elhagyja magát az iegenis meghal de aki nem hajlando elfogadni hogy rákos és egy éve van és küzd és akar stb az tulélheti.erröl vannak cikkek hirek.

örangyalok meg vannak.

nem személyes tapasztalat, barátnöm mesélte.

egyenes uton ment,de valamit nekiállt kotorászni,leesett vagy nem találta stb, persze néha felnézett az utra ö ott is maradt.

viszont vele szemben jött egy kamion aki szintén kotorászott valamit ezért átjött a bnöm sávjába és ekkor állitolag a feje fölött wgy férfihang kiabálta a nevét.

bnöm felriadt felnézett hogy mi van, és épp ki tudta kerülni a kamiont(a vezetönek csak a fél keze látszott ahogy fogta a kormányt)

ha nincs ez a hang akkor frontálisan ütközik és valszeg meghal.

jo nyulván elég hulye volt hogy nem az utra figyelt de nem az a lényeg.


akik ténylegesen meghalnak balesetben azt nem tudom.biztos tul negativak. azt mondják bevonzod a sok szart és ezeknek nagyobb eséllyel lesz minden bajuk, balesetük.


azt meg én sem értem hogy aki nem hisze ezekben az mire veri itt magát,sztem senki nem kiváncsi az undorito szövegekre...

2012. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak ismerőseim akik hihetetlen baleseteket éltek túl... egyik barátomat 6 kórházban műtötték és mind a 6 kórházban lemondtak róla az orvosok :( 2 hónapig volt kómában a baleset után és hihetetlen módon túlélte. Remélem, hogy tényleg léteznek :) Köszi a válaszokat :)
2012. febr. 3. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!