Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a furcsa álom?

Enelisz kérdése:

Mit jelent ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés
Ez egy úgymond duplaálom volt úgy kezdődött hogy egy kórházban vagyok és odajön egy nővér egy kis csővel a kezébe hogy vegyem le egy kislány vérét és milyes odaadta tele lett egyből vérrel a kezembe pedig a kislány a közelembe se volt és azt mondta a nővér hogy vénát találtam pedig a kislány sehol se volt, majd megyek a kislány az anyukájával a korterembe ott van a nagypapája és egyszer csak felrobbant tiszta vér volt minden és repült a tű össze vissza nem jött hang a torkomból és majd sikítva keltem fel mikor vissza aludtam egy épületben voltam barátnőmmel egy rendezvényre mentünk és megláttam a bátyusom majd a barátnőm eltünk és idegen fiúk elkezdtek ferni meg folytogatni bátyus meg ott állt és nem csinált semmit majd elfutottam utánnam jött megöleltem de ő nem törődött velem és elment utánna szaladtam és összeestem az út közepén bátyus hátrafordult és kiabálta hogy NEEEEEE!!!! majd felébrettem
2012. máj. 30. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy egeszsegugyben dolgozol-tanulsz? ez lehet csak a sokktol is

Ha nem, akkor:

Kerulsz valami konfliktust, ugy akarod megoldani, hogy nem is vagy jelen. Valamitol rettegsz.

A 2. alom is a rettegesedet tukrozi. Felsz, hogy nem torodnek veled, elhagynak. Milyen a viszonyod a tesoddal? Beszeljetek. Ha erezted almodban, hogy a tesod mast szimbolizalj, probalj rajonni, hogy kit

2012. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!