Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom volt?

Furcsa álom volt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy isten kivette az 5 bárt a kocsmai játékgépben. ez mit jelenthet?

2012. ápr. 26. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdesz függővé válni a játékgépektől.
2012. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. mondta. A játékgép semmire sem jó. Egy kicsit ritkísd a játékgépre fordított időt.
2012. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Általában az ember arról szokott álmodni, ami nagyon foglalkoztatja vagy amivel sokat foglalkozik. Továbbá mély benyomást tevő élmény vagy akár az, amivel utoljára foglalkozott (film, játék, szerelem stb.)

Sok minden befolyásolja, hogy miről fogsz álmodni, bizonyos szinten be is tudod folyásolni.

Már poróbáltam és működik.

2012. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Istenek nem kell pénz Ő amugy is nyer!
2012. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én tudjam???

amúgy nekem is volt egy olyan álmom, hogy egy barackleves üvegbe beleöntöttem a számítógép f13-as gombját, amit én aznap gyártottam, és aztán németül ordibáltam, hogy jobbra és barra, és üldözött ezért a nagymamim, akik egy lónak volt öltözve, és mégis a szájában hozta a tejespitét, hogy megegyem majd nekicsapódtam egy falnak, és minden csupa vér lett, ezért a mami a tejepitét kivette a kezemből, de attól még véres maradt, ezért hazafelé sétálva, a fekete ribizli mezőn rámtaláltak az orgok ÚJBÓL!!! és nem tudtam mit tenni, muszáj voltam felrakni az orromba a szalmát, mert ha nem teszem meg, akkor végeznek az f14-es billentyű kódom kombinációjával, amivel szebbé tehetném a 24.századot, mert azzal kifejleszthettem volna, azemberiség halhatatlanságát, és ohhh áhh és már azt is megláttam, hogy ez benne lesz a tévében, hogy az emberek vannak így a kapukon, mert nincs temető amiben lehetnének, mert megnyomták az f14-et és ettől beindult a korrózió, ami valójában a vas-diklorid egyenletében jobban megtekinhtető, de erre nem volt időm, mivel a kovácsolt vas kerítésemen emberek lógtak, és én ezt csak a lábujjammal tudtam felfogni, a következő pillanatban már már aa nagymamim horribilis nagyságú konyhájában ültünk békésen a tiffany csillárja és a hernyóselyembéléses kutyaszalámi berakásos és krokodil nyelvvel díszített eredeti szigetelőszalag varrásos bőr dfoteljében ültünk, és ettük az om,inózus tejespitét, amiben gyémántszemcsék voltak elrejtve, mint a hihetetlen bentley-ben vagymi volt az, nem emlékszek pontosan, de iylen is volt az álmomban, de egyszerűen én sem tudom megfejteni, lehet, hogy el kéne mennem urulógushoz. mert fáj az orrlyukam, túl sok levegőt szívok, amikor a biosztanárom idegesítő módon dolgozatot irat azokkal, akik horribilis mennyiségű szeretetben úszkálnak, és ezt alig vették észre addig amig meg nem látta amit észrevett és ez szinte hihetetlen, szóval el kéne mennem urulógushoz, aztán meg mérőszalag röntgenre, mert eléggé hibás, és nem tudom visszacsúsztatni, mint amikor felállt és nem tudtam hogy kell pisilni, aztán kiderült hogy az arcradír nem hat a pattanásaimra, és ettől is tágult a biosztanárom orrlyuka. hihetetlen ez a mai világ nem? egyesek képesek túl sokat beszélni az érezélmeikről és gondolataikról, miközben észresem veszik mi van másokkal.

ha valaki tud segíteni kérem hívjon ezen a számon:

-a szám nem jeleníthető meg technikai okok miatt-

köszönöm

2012. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt ugye te is érzed hogy sz*r volt?
2012. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!