Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam egy srác nevét...

Megálmodtam egy srác nevét akit látásból ismerek de nem is tudtam hogy így hívják. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Megálmodtam egy fiúnevet....nagyon sokszor megismételtem álmomban, láttam magam előtt...talán álmomban az a fiú volt a barátom vagy nem tudom de emlékszem hogy egy papírra is felírtam...valahogy úgy éreztem hogy emlékeznem kell rá (ez álmomban volt). Utána felkeltem és emlékeztem a névre: "Tóth Roland"...az a fura hogy sehogy sem ugrott be hogy ismernék ilyen nevű srácot (és egyébként nem is ismerek)...de kíváncsi voltam és rákerestem facebook-on...hát nagyon meglepődtem amikor kiadott egy srácot akit látásból ismerek. Régebben (még tavalyi tanévben) sokszor láttam a buszon, de mostanában már szinte soha. De nem is tetszik, nem is ismerem és nem is tudtam hogy így hívják ja és semmi közöm nem volt hozzá, még soha nem beszéltünk, egyetlen ismerősöm sem ismeri. Egyébként az álombeli srác arcára nem emlékszek de nem hiszem hogy ő volt..

Miért álmodtam a nevével? 16/L



2012. ápr. 7. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden második raj gyereket Tóth Rolandnak hívank manapság. A másik fele meg Márkó.
2012. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tudatalattid sokkal több információt képes feldolgozni mint a tudatod és lehet h egyszer hallottad a srác nevét (csak te nem emlékszel rá) amit az agyad egy másik srác arcával kombinált össze. na meg persze az is igaz amit az előttem szóló mondott...
2012. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a Tóth nem éppen raj név. De viszont qva sok van belőlük. Biztos ismered a srácot valahonnan, mert ha most lenne kedvem beírni a nevét f@szbúkon, kb 1000 találatot találnék.
2012. ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Generáltál az álmodban egy nevet és az hogy pont van egy látás ismerősöd akit így hívnak véletlen. Elég gyakori név.
2012. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!