Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a tanáros álom?

Mit jelenthet ez a tanáros álom?

Figyelt kérdés

Az álom szótár nem nagyon segített meg gondoltam meg kérdezem itt az emberek véleményét.

Azt álmodtam hogy a rajztanárom,én, meg még sok másik tanuló egy teremben ülünk.A rajztanárom mindenki előtt elemezte a tanulók rajzait.Mikor az én rajzomra került a sor,elkezdett sírni mert a rajzom apukámat ábrázolta.Azt értem hogy apukámmal sokat álmodom mert fáj hogy nem jó vele a kapcsolatom, ezért sokszor zaklatnak ezek az álmok.

De a tanárom miért sírt? Lehet hogy neki is rossz a kapcsolata az apjával vagy mi?

Vagy hagyjam ezt az egészet mert hajlamos az ember összeálmodni baromságokat?


2012. jún. 1. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy ide is bemásolod ezt a választ :D...hát nem vagy semmi.

Köszönöm azért

2012. jún. 1. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!