Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent ez az álom valamit?

Jelent ez az álom valamit?

Figyelt kérdés
Ha azt álmodom hogy valaki szépen lassan elvágja a nyakam egy késsel,az mit jelent? 2 vagy 3 napja álmodtam.Éreztem az egészet,aztán dőlt belőlem a vér,nem tudtam beszélni,csak motyogtam.Aztán kaptam ellátást,visszamentem ugyanarra a helyszínre ahol ott volt aki ezt tette velem,de soha többé nem jött ki hang a torkomon,mert tönkre vágta a torkom az eset.
2012. jún. 1. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem néztél esetleg mostanában vagy régebben tükröket ( horror film , amiben a tükörképed vágja el a torkodat)

mert ha igen akkor ezt az agyad ezt összevariálhatja

nekem is volt hasonló álmom és több mint valószínű h ettől a filmtől :)

2012. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmiféle filmet,Tv-t nem nézek mostanában,nem hallgatok zenét se,csak netezek.Most volt egy szakításom nemrég,a lakásból se igazán megyek ki.
2012. jún. 1. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!