Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a meghalt...

Mit jelent, ha a meghalt papámmal álmodtam? (Nagycsütörtökön halt meg. )

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 15:29
 1/4 anonim válasza:
Halottal álmodni esős nyirkos időt jelez.Amúgy nekem ez az álom jelentés mindig bejön.Eddig bármelyik halott hozzátartozómmal álmodtam,rá egy két napra esett eső vagy hó.
2012. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt,hogy még valahol ott mélyen nem dolgoztad fel a halálát,de kitudja azt is jelentheti,amit az első mondott...
2012. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmok egyik szerepe vagy mellékhatása az érzelmi megrázkódtatások enyhítése, valamint gyakran álmodunk olyasmivel ami a napokban erősen foglalkoztatott minket. Szóval ha gondoltál a papádra akkor könnyen lehet, hogy azért álmodtál vele.
2012. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A halottal álmodás, meg a csapadék összefüggése... Érdekes megfigyelés lehet. Bocsánat, talán nem sértem meg kegyeleti okból a kérdezőt, és a válaszadót sem akarom megbántani, de egy öreg szomszédom az ágyéka izzadására hivatkozva jósolta meg másnapra a csapadékot...

Igen, valahol minden összefügg mindennel, de azt hiszem az elhunyt hozzátartozóval kapcsolatos álom inkább az emberi lélek ajándéka vagy büntetése, attól függően, hogy milyen volt a kapcsolatuk. Lehet vágyódás kifejezése egy elveszett, szeretett személy iránt ("ajándék"), vagy elmulasztott dolgok miatti lelkiismeret furdalás ("büntetés").

2012. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!