Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton rosszat?...

Miért álmodok folyton rosszat? Fáradt vagyok, de így nem tudom kialudni magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy vizsgaidőszak révén stresszes vagyok, de miért álmodok folyton rosszakat? így nem tudom kipihenni magam, éjjelente 3x, 4x felriadok. (pl. be akarnak törni hozzám, és nyomják befelé az ajtót) vagy olyanokat, hogy égetem magam, az exeim előtt, egyik arc átvált a másikba én meg megalázóan viselkedek (részegen ordibálok, vagy undorító pattanást nyomok ki a hátamon egy csomó ember előtt (???)) tudom, h hülyén hangzik, de hát álmok, nem tudok mit csinálni velük.. visszatérő álmom az is, hogy Bp-n eltévedve bolyongok éjszaka.(nem vagyok pesti, nem s ott tanulok, szóval miért ott?? )

próbáltam már nyugtató teákat, meleg tejet, de nem segít semmi. folyamatos stessz és nyomás van rajtam nappal is, és ezek miatt a hülye álmok miatt még éjjel is.

előre is köszi, aki ad valami tippet, hogy mit jelentenek ezek a hülyeségek, vagy,legalább,hogy tudnám kipihenni magam gyógyszer nélkül... 21/ L


2012. jún. 8. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Napközben sportolj valamit intenzíven, lefekvés előtt meg hallgasd a kedven zenéidet.
2012. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kkicsit drága, de minden este lefekvés előtt igyál meg egy felest. várj egy 20 percet...és aludj.. nyugodt álmod lesz
2012. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is, amikor lefekszel, tudatosan kapcsolj ki magadban minden negatív gondolatot, ne stresszelj, ne parázz. Csak kellemes dolgokra gondolj, például arra, hogy egy erdőben sétálsz, vagy vízparton ülsz, vagy idézz fel számodra kellemes emlékeket. Másodszor pedig, amikor már szinte félálomban vagy (biztosan ismered az érzést, amikor tudod, hogy mindjárt el fogsz aludni), akkor mondd magadnak gondolatban, hogy kellemes, pihentető álmokat akarok, kellemes, pihentető álmaim lesznek, emlékezni foguk rájuk, nyugodtan végigalszom az éjszakát, és reggel frissen, jókedvűen, vidáman ébredek. :)
2012. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!