Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Több, mint 1 éve álmodom ezt,...

Több, mint 1 éve álmodom ezt, mit jelenthez?

Figyelt kérdés

Almomban, megyek a reptérre, repülnöm kéne valahova, de félek, hogy lezuhanok...ezt érzem is, nem akarok felszállni, (így pár pillanatra ugrik be hogy nem akarok repülni, az érzése), közben mindenhol repülnek repülők a levegőben felettem több is, és fent az égben megfordulnak a hátukra és leesnek. egymás után mindegyik.. nincs robbanás, csak esnek, és ugy ott maradnak, majd vált a kép és


repülők egy repülőn, ami nem repülőnek néz ki. belülről bár, medence, nagy tér és mászkálni lehet és óriás ablakok vannak de nem nézek ki, csak tudom, hogy repülőn vagyok. mégis biztonságosabbnak néz ki mert óriásian tágas a tér belül, és így gondolom, hogy nem zuhanhatok le... itt látok embereket is, mászkálnak, isznak, ülnek mellettem

általában /régebben, most már nem/ de testvérem is az egyik gépen volt, ami hátra fordult, nem láttam őt /azt hiszem, csak tudtam,hogy ott van/ de ez most már nincsen... mindig ugyanaz /általában a reptér/ és mindig baj lesz pár géppel és látom őket lezuhanni...

nem robban fel vagy esik szét csak úgy ott marad mint egy tárgy nem látom az embereket belülről, csak a gépeket,

az embereket itt nem látom, csak amikor a gépen (tudom, hogy gép bár nem látom)ülök. olyan mint egy nagy torony étterem..


Tudom, hogy bonyolúlt, de hátha valaki tudná nekem ezt értelmezni



2012. jún. 11. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Félsz a repüléstől, a zuhanástól.

Egyébként nagyon nagy okai nem lehetnek, én évek óta csészealjakkal álmodom, és mindenféle egyéb repülő szerkezettel. (Úgy, hogy repülőt is csak tévében vagy képen láttam, élőben még nem.)

Esetleg régebben láthattál egy repülőgép-katasztrófás filmet, ami mély nyomot hagyott benned.


Másrészt nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki, ha a valóság eltorzul az álmodban, és az emberek, tárgyak helyszínek képe összemosódik, megváltozik abszurd módon.

2012. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, ha csak láttam volna egy filmet, akkor is álmodnék még 1 évig? De nem láttam egy filmet sem!
2012. jún. 11. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az álom jelentése független a repüléstől.

A kulcs a következő: "félek, hogy lezuhanok...ezt ÉRZEM is, nem akarok felszállni", "s fent az égben megfordulnak a hátukra és LEESNEK. egymás után mindegyik.." Egyszerűen azt akarja "közölni" a tudatalattid, hogy figyelj oda a megérzéseidre, és bízzál bennük. :)

2012. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!