Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha jósnővel álmodik...

Mit jelent ha jósnővel álmodik az ember?

Figyelt kérdés
Álmomban nem hittem el neki, hogy jós, így ő saját magától mondta hogy pedig tudom ki vagy. Nemrég névváltoztatásom volt, ő pedig a születési nevem mondta... Felkeltem, és nem tudtam mire vélni... Egyszerűen csak mit jelent jósnővel álmodni? Vagy mit jelenthet ez az egész álom?

2012. jún. 15. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmaidban saját magad teremted meg a környezetet, és a karaktereket. Ebből kifolyólag, nem meglepő hogy a személy tud rólad ezt-azt. Valószinűleg valami jövőbeli esemény kimenetele foglalkoztat, vagy hasonló jóslásos dolgot (TV, újság stb) láttál olvastál stb mostanság, ami felkeltette a kíváncsiságodat.
2012. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az álom típusától függ. Pl ha prófétikus álomról van szó, más, mintha csak egy belső félelmet álomban dolgoz fel az agyad.
2012. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álmaid minden esetben az általad mindenhogyan felfogott, érzékelt, tapasztalt dolgokból épülnek fel. A névváltoztatás sosem kis dolog az ember életében, innen az egyik fele az álmodnak. Mivel ide írtad ki a kérdést, foglalkoztat az álomfejtés, ezotéria, így nem meglepő, hogy előbb-utóbb egy jósnő is feltűnt az álmaidban.
2012. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, valami kíváncsiságot már észleltem magamban az ezoterika iránt, hiszen a legjobb barátnőm édesanyja is ezzel foglalkozik... 1 hónappal ezelőtt elvesztettem a nagypapámat, akit le sem tudom írni, hogy mennyire szerettem, és milyen közeli, meghitt volt a kapcsolatunk... Nem kell félreérteni, nem volt perverz, stb, hanem csak szimplán annyi a magyarázata, hogy 2 éves voltam, amikor az édesapám is elment, szóval apukám helyett apukám volt a nagypapám... Borzalmasan fájt a halála, még 1 héttel a történtek után is nyugobogyókat kellett szednem, mert se aludni, se enni, sem inni nem bírtam. Itt élt velünk, és nagyon nagy űrt hagyott maga után. Bármi, ami a házban rá emlékeztet, és összetalálkozok vele, sírógörcsöt vált ki nálam... A barátnőm anyukája pedig rendszeresen átjött hozzám, és beszélgettünk, éreztem, hogy van valaki, aki teljes mellszélességgel mellettem áll.... Így utólag mesélte csak el nekem, hogy titkon, esténként gyógyító energiát küldött, hogy javuljon a helyzetem... És így utólag visszagondolva, tényleg van benne valami, hiszen a pszhichológusom is el van hűlve rajtam, hogy egy hónap után milyen változásokon mentem keresztül.... És az a legszebb az egészben, hogy érzem azt, hogy nagyapus nagyon figyel rám, mertmár többször volt olyan dolog, amiből hatalmas nagy probléma is lehetett volna... például pont tegnap előtt este anyukám használta a hajvasalómat, de valamiért bedugva felejtette. A pipere asztalomon pedig egy ilyen műszálas kis terítő van... Éjszaka nagypapámmal álmodtam, és ő álmomban mondta nekem,hogy keljek fel, és üljek át a tükörhöz... És kipattant a szemem, odanéztem az asztalhoz, és láttam, hogy a hajvasalón ég a kislámpa, és kezd füstölni a terítőm.... Nem akartam elhinni, hogy ez történt velem.... De nem ez volt az első ilyen alkalom.... kb. 2 hete már biztosan tudom, hogy van valami ,,felsőbb erő" amit az elhunyt szeretteink irányíthatnak....

Szóval tényleg fel van kelve az érdeklődésem az ilyen ezoterikus dolgok iránt... :)

És mégegyszer köszönöm szépen a segítő válaszokat! :)

2012. jún. 16. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!