Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legutóbb azt álmodtam hogy...

Legutóbb azt álmodtam hogy kificamodik a könyököm és fájt. Miért?

Figyelt kérdés
Egyik este azt álmodtam hogy a barátnőmmel baseball-lozunk , és hogy kificamodik a könyököm. És nagyon fájt. (Máskor amikor hasonló fájdalmas dolgokról álmodtam, az sosem fájt, csak kellemetlen volt)Ez hogy lehet?
2012. jún. 18. 14:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Viccet félretéve... Nem lehet, hogy az álom közben hadonásztál(mertugye baseball-oztatok) és beverted a kezed a falba, ágytámlába stb..?? Szerintem ez lehetett az oka, mert a könyök elég érzékeny és ha egyszer nagyon bevered az sokáig fáj :)
2012. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az álmokból ugyanúgy átszármaztathat fájdalmat az agy a felkelés után a végtagba, ahogy fordítva lehetséges. Én inkább az utóbbi híve vagyok: engem egyszer késsel felvágtak, és mint kiderült egy rugó kiugrott az ágyból, és az hasította fel a combom. Nem ébredtem fel rá, de a fájdalmat, a történést mégis közvetítette az ágy, csak éppen nem a tudatos énemnek, hanem az álombelinek.
2012. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én valami öt éves koromban azt álmodtam, hogy egy csónak orrán állok és pisilek s mikor felkeltem minden tiszta pisi volt körülöttem...
2012. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2012. jún. 19. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Beléd szállt egy fájós könyökű baseboll játékos szelleme!
2012. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!