Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet?

Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy egy olyan fiúval járok,akit csak látásból ismerek,soha egy szót sem váltottam vele,szerintem ő nem is ismer. Soha meg sem fordult a fejemben,hogy esetleg jó lenne, ha járnánk. Van barátnője, jó rég óta! Ennekellenére nagyon jó volt az álom. Még soha nem voltam szerelmes senkibe,nem tudom milyen érzés az,de azt tudom, hogy amit ebben az álomban éreztem,az lehet, h a szerelem vagy legalábbis nagyon hasonló.Nem tagadom,még meg is próbáltam visszaaludni,hogy folytatódjon az a csoda....csak nem ment... :/

Jelenthet valamit az álom?


2012. jún. 13. 16:58
 1/7 csiperkee válasza:
A tudatallatidban játszódnak le ezek a dolgok vszínűleg csak túl sokat gondoltál arra a srácra:)
2012. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Nem értem...egyáltalán nem szoktam rá gondolni....soha...ezért furcsa a dolog.
2012. jún. 13. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:

ez érthető. tetszik neked a srác, felkavart. tudatalattid vele foglalkozott elalvás előtt (is). ennyi! én nem az álomfejtésben, hanem a pszichológiában hiszek :-)

velem is volt egyszer ilyen, hosszú évekkel ezelőtt, bár már akkor sem voltam tini. egyszer láttam a fiút, eszemben sem volt vele kezdeni. álmomban olyan részletességgel jöttünk össze, h legszívesebben én sem ébredtem volna föl. akkor azt hittem (szerettem volna hinni), h ennek misztikus üzenete van. nyilván nem véletlenül, úgy alakult, h összegabalyodtunk a fiúval, én nagyon örültem. még mindig az álmom hatása alatt voltam, és egész mást vártam a fiútól, mint aki valójában volt (pl. álmomban bátor volt és erős és amolyan macsósan vonzó, a valóságban egy visszahúzódó, kissé okoskodó, zárkózott és morcos, amolyan "informatikus típus"). nem sokáig, talán 4 hónapig jártunk, én szakítottam. csalódás volt. azóta sohasem indulok el egy álmomon.

2012. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) a tetszéshez hozzáfűzném: akkor is működik, haúgy érzed, nem is tetszik az illető. lehet, h volt egy mozdulata, egy nevetése, egy mondata, egy ruhadarab rajta, ami megtetszett, és beindította a tudatalattidat :-)
2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DE MIÉRT KELL ENNYISZER FELTENNI ILYEN KÉRDÉSEKET???????:AGÁHAÁHÁD:HGSÁH:FÁH:DHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
2012. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:

Szerintem nem maga a srác váltotta ki, hanem a vele azonosított hosszú távú biztonságos párkapcsolat volt az amit rávetítettél.

Tudod róla hogy ilyenben él és erre vágytál álmodban?

2012. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a legjobb hogy ne keresd az álmok jelentését. nincs értelme. Az álom nem racionális és logikus információk összessége. aki kutassa az csak az idejét pocsékolja.
2012. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!