Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bele menne (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menne (többi len)?

Figyelt kérdés
17 F vagyok és 1 lánynak nagyon tetszem. Igazából nekem tetszeni tetszik de nem akarok tőle semmi komolyabbat.Egyik nap beszéltem a barátnőjével és mondta hogy az a csaj lefeküdne vele. Én is leakarok vele feküdni de félek hogy utána komolyabb dolgokat szeretne. amúgy a lány 16 éves

2012. máj. 11. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem lefeküdne a barátnőjével (vagy mivan?)
2012. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam drága gyengeelméjű barátom? Hm?
2012. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocs elírtam nem vele hanem velem
2012. máj. 11. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
szerintem itt mindenki terhes...
2012. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, szerintem kérdezd meg a lány apját, az a biztos.
2012. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manesz ***** válasza:
21%
használd szexbarátnőnek, így a kecske is megmarad és a káposzta is jóllakik.
2012. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha ennyire tetszel neki, elég valószínű, hogy utána komolyabbat is akar. Csak magad ellen hívod ki a sorsot, ha lefekszel vele, aztán meg mondod, hogy nem akarsz komolyabbat. Még ha előtte ezt közlöd is vele, egy 16 éves lány nem fogja felfogni egészen, bízni fog abban, hogy majd a szex után megváltozik a véleményed.

Amúgy pedig ismerek egy ilyen párt, hogy a csaj szerelmes volt a srácba, a srác meg nem. A csaj addig nyaggadta, míg szex nem lett belőle :) összejártak sokat, aztán a srác is szerelmes lett:) még az is lehet, hogy te is így jársz.

24L

2012. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy 16 évessel ne akarj már csak szexelni. Ráér még az egyéjszakás kalandokra. Persze, hogy többet akarna...
2012. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!