Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
ott indult az egész h az egyik régi szerelmem 1 orvosi magasitot vizszintes ágyon fekszi szüleim szobájában és zombivá változik..én a saját szobámból a csajhoz átszaladok(max 2mp van az átszaladás és a változás között). de mire odaérek már a telken kivül van és megy 1 félkört a ház körül. közben a csaj szülei meg az én szüleim lentvannak a földszinten(a szobám meg a szüleim szobája emeleten van) miközben meg a ház körül nekem a kezemben ott van egy M4-es fegyver..le kéne löjjem a csajt de miközben körbe megy lassan viszaváltozik. lerohantan szolok a szülöknek h bujjanak el..utána fölfutok és a csaj a kapu elött teljesen emberré változva. lerohanok és már bent van a házbán mintha misemtörtent volna... tudom bizar álom de fontos lenne a jelentése!!! normális válaszokat kérnék!

2012. jún. 21. 23:17
 1/10 anonim válasza:

lehet hogy azt jelenti, hogy tufat alatt mégmindig szereted, és tudsz nélküle élni, de szükségetek van egymásra

u.i. csak tipp

2012. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A jelentése:

régi szerelmed: az álmokban az általad látott, ismert alakok szerepelnek. Nincs megkötve, hogy mikor látod, vagy miért éppen akkor. Olyat is láthatsz álmaidban, akit már 10-20 éve nem láttál.


zombivá válás: Walking dead rajongó? :D

Kevesebb zombis sorozat, film, anime.


a saját szobád: a saját szobádat jelenti


a szobád meg a szüleid szobája emeleten van: ez azt jelenti, hogy a szobád, és a szüleid szobája az emeleten van. Az álmodban a földszinten vannak, de gondolom úgy néz ki, mint a szoba. Az álmokban nemcsak valós megjelenésük szerint szerepelhetnek a tárgyak, hanem attól eltérő módon is, megkavarodva. Pl. a szobád az emeleten van, de az álmodban a földszinten.

2012. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok Walking dead rajongó animet meg föleg nem szeretem..a szobám az emeleten volt az álmomban is és azért fura h 2mp aladt a telken kivülre jutott a csaj. a szerelemröl csak anyit h az álom után teljesen kiszerettem a csajbol
2012. jún. 22. 00:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a leírással körülírtad a korodat. Kb. 12éves lehetsz
2012. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
15..igen
2012. jún. 22. 09:47
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem vagyok Walking dead rajongó"

Na, na! De ismered! :D


"a szobám az emeleten volt az álmomban is és azért fura h 2mp aladt a telken kivülre jutott a csaj."

Már miért lenne fura? Álmodban bármi megtörténhet. Nem szükséges, hogy a valóságot kövesse a történések, helyszínek rendje, az emberek viselkedése.


"a szerelemröl csak anyit h az álom után teljesen kiszerettem a csajbol"

A szerelem nem egyik pillanatról a másikra múlik el. Tényleg nagyon gyerek vagy még.


Annyi még, hogy figyelj oda a helyesírásodra. A helyes kis ablakban, ahol a válaszod írod, működik helyesírás ellenőrző, ami a nagyobb hibákat pirossal aláhúzza. Ha nem vagy biztos benne, hogy kell javítani, jobb egérgombbal ha rákattintasz, felajánl lehetőséget. Legyél igényes, és legalább javítsd ki amit tudsz a hozzászólásod elküldése előtt.

Ha ebben az ablakban nem is, de Wordben is előre megfogalmazhatod a válaszod, helyesírás ellenőrzés ott is van.

2012. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
beléd szállt egy zombi szelleme!
2012. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6. válaszoló..:nem

7. válaszoló: ismerem a filmet de nem néztem meg sosem..1epizodját sem! ez igazából több hónapos álom..csak nem foglalkoztatott a dolog! de mostmár érdekel. a csajbol már az álom elött kiszerettem.

2012. jún. 23. 00:26
 9/10 A kérdező kommentje:
elirtam..a csajbol az álom UTÁN teljesen kiszerettem
2012. jún. 23. 00:27
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hülyeségeket nézel.
2012. jún. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!