Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek is gyakran összekuszáló...

Nektek is gyakran összekuszálódnak az álmaitok és ti is sokszor szoktatok hülyeségeket álmodni?

Figyelt kérdés
a múltkor például azt álmodtam h egy vonaton ültünk és bukóra lehetett kinyitni az ablakokat mint ahogy az osztálytermünkbe szokás. azt ott volt a cicám is és kiesett a vonat ablakán aztán mintha emeleten lettünk volna mert magas 'vonat' volt és mikor lementünk akkor mintha a házunk előtti árkoknál lettünk volna és egyszer csak a haverom kihúzta a dugót az árokból, a víz lefolyt és a cicám is meglett.. ja meg a csokim is. :$ ami már nem tudom hogy került oda. :DD aztán felvittem a cicámat és mondtam anyunak h törölközővel törölgesse meg. :$$ elég buta álom . :// ez veletek is előfordult már h bizonyos dolgok, helyek , részletek összetevődnek 1 álomban? :|

2012. jún. 25. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen sajna velem is előfordul pedig valamikor olyan jól kezdődik az álom és végére meg tiszta marhaság lesz...
2012. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig olyan elképesztő marhaságokat álmodok,hogy inkább el sem mesélem senkinek,mert úgyis azt hinnék,hogy kitaláltam.Legtöbbször nem létező,képzeletbeli helyekről,lényekről,fura ismeretlen személyekről álmodom,meg olyan is van,hogy én magam nem is vagyok igazán szereplője az álomnak,hanem inkább mintha egy filmet néznék és megtörténik mindenféle fura dolog,ami a valósában nem is lehetséges,sőt némelyik akkora badarság,hogy soha eszembe sem jutna olyan.
2012. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szoktam :D
2012. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jekyll-fan válasza:

nekem is szokott ilyen lenni

én ált. nem álmodok semmit, de amikor mégis, akkor mindig valami jó nagy baromságot

2012. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"én ált. nem álmodok semmit" ez hülyeség mert MINDIG álmodsz valamit csak nem mindegyikre emlékszel!

Én mindig hülyeséget álmodok vagy legalábbis általában XD

2012. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!